Уулвс с трета поредна победа (видео) 27 юни 2020 | 16:38
Уулвърхамптън постигна трета поредна победа след подновяването на първенството. Тимът на Еспирито Санто спечели с 1:0 гостуването си на Астън Вила и още няма допуснат гол след принудителната пауза. Единственото попадение в мача реализира Леандер Дендонкър в 62-ата минута.

След този успех "вълците" имат преднина от три точки пред Манчестър Юнайтед в битката за петото място, което може да дава право на участие в Шампионската лига. Астън Вила е на предпоследното място с всяка пропусната възможност за точки се доближава до изпадане в Чемпиъншип.

Двубоят бе често накъсван в неговото начало, а първата добра възможност бе създадена в 18-ата минута, когато удар на Хименес бе спасен от Ниланд. Уулвс постепенно взе инициативата и имаше предимство. Към края на полувремето двата отбора си размениха по едно положение, което пропуснаха.

Еспирито Санто бе направил една промяна от последния мач. Той бе включил Дендонкър в стартовия състав за сметка на Траоре и белгиецът реализира победния гол. До него обаче се стигна след влизането на Траоре в игра в 60-ата минута. Именно резервата започна атаката, която изведе Хименес отляво, топката след това стигна до Джони преди да се озове в Дендокър, който я прати в мрежата.

Бирмигамци направиха някакъв опит да отговорят, но в играта им нямаше особен ритъм и съперникът им нямаше особени проблеми да запази преднината си и да стигне до трите точки.

Нийл Тейлър Нийл Тейлър3
90' Рубен Невеш  Рубен Невешжълт картон
85' Раул Хименес  Раул Хименесизлиза
Педро Нето  Педро Нетовлиза
Марвалъс Накамбаизлиза Марвалъс Накамба  82'
Махмуд Хасан-Трезегевлиза Махмуд Хасан-Трезеге
Кайнан Дейвисизлиза Кайнан Дейвис
Ануар Ел-Газивлиза Ануар Ел-Гази
62' Леандер Дендонкер  Леандер Дендонкергол
16 Извършени фалове 16
62'
Леандер Дендонкер

Добави коментар Коментари (6)

Георги (Гост) 6 отговор
29 юни 2020 | 19:05

Аталанта и Уулвърхямптън са отборите в Европа, които играят най-хубавия футбол. Рейтинг: 1 0

НКВ (Гост) 5 отговор
27 юни 2020 | 20:45

3 перфектни мача изиграхме - с минимум услилия, максимум резултати. Мача с Вила беше последният от по-лесните мачове. Все пак играхме с изпадащите отбори - Вила, Борнемут и Уест Хям. По традиция играем слабо срещу слабите и се радвам че взехме 9 точки. Идват мачовете на истината и от следващият кръг ще си проличи до колко заслужаваме място в евротурнирите. Рейтинг: 3 0

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Любомир Барбов (Гост) 4 отговор
27 юни 2020 | 18:58

Лестър и Челси да отпаднат от топ 5 за сметка на Манчестър Юнайтед и Шефилд Юнайтед Рейтинг: 0 6

GG (Гост)
27 юни 2020 | 19:31

МЮ не заслужават. Топ 6 := Рейтинг: 2 0

Rado Vasilev (Гост) 3 отговор
27 юни 2020 | 18:32

Лестър най-вероятно ще изпаднат от 5-цата за сметка на Вълците и Ман Юд Рейтинг: 1 2

RED Manchester (Гост) 2 отговор
27 юни 2020 | 17:01

В началото на сезона се басирах, че ще са в топ 4.Много ми се смяха. Сега нещата не изглеждат така смешни. Дано успеят да влезнат Заслужават го. ВАР за 10см им отмени 8гола Направо кошмарно е това... Рейтинг: 7 2

hoho (Гост) 1 отговор
27 юни 2020 | 16:44

браво на вълците! много приятен и грамотен отбор. С класи над Юнайтед, Тотнъм и Арсенал, така че дано продължат така силно Рейтинг: 16 3

Англия

Лампард потвърди за новия вратар на Челси 22 септември 2020 | 16:52
Агентът на Бейл: Гарет не заслужаваше такова отношение от Реал Мадрид 22 септември 2020 | 16:21
Славен Билич е обвинен в непристойно поведение 22 септември 2020 | 15:58
Ман Сити ще играе основно с юноши срещу Борнемут за Купата на лигата 22 септември 2020 | 11:44
Даниел Джеймс не иска да си тръгва от Манчестър Юнайтед 22 септември 2020 | 20:39
Деле Али няма да си тръгва от Тотнъм 22 септември 2020 | 17:13
Успешният старт на Манчестър Сити му донесе рекорд 22 септември 2020 | 10:33
Силно първо полувреме донесе трите точки на Ман Сити (видео) 22 септември 2020 | 00:08
Астън Вила стартира успешно (видео) 21 септември 2020 | 21:54
Арсенал привлече исландски национал 21 септември 2020 | 21:09
Тиаго Силва мотивиран да играе и на следващия Мондиал 21 септември 2020 | 19:44
Ман Юнайтед ще купува защитници 21 септември 2020 | 18:39
Двубоят на Тотнъм за Карабао Къп под въпрос 21 септември 2020 | 18:07
"Контра": Охлади ли Ливърпул шампионските амбиции на Челси 21 септември 2020 | 18:02
ФА започва разследване срещу треньора на Суонзи 21 септември 2020 | 14:59
Люк Шоу иска подсилване на състава на Манчестър Юнайтед 21 септември 2020 | 14:14