Хофе шокира Борусия (Д), Крамарич с четири гола (видео) 27 юни 2020 | 18:23
Хофенхайм постигна шокираща победа с 4:0 при гостуването си на Борусия (Дортмунд). Андрей Крамарич отбеляза и четирите гола за гостите. Хърватският нападател откри резултата в осмата минута и удвои аванса на Хофе след половин час игра. Той вкара още две попадения в началото на втората част.

Отборът на Лусиен Фавър нямаше за какво да играе в последния кръг от Бундеслигата. Борусия си беше осигурил второто място в крайното класиране, а Хофенхайм си беше подсигурил участие в евротурнирите, като ще завърши на шесто място. Изкачването с една позиции на тима на Матиас Калтенбах означава, че отборът му се класира директно за групите на Лига Европа.

Крамарич откри резултата със страхотен гол в османата минута. Борусия имаше предимство по отношение владеенето на топката, но Хакими и Санчо бяха на пейката и тимът не създаваше опасности пред вратата на съперника. Хофенхайм удвои аванса си след половин час игра, когато отново Крамарич се разписа с удар отблизо.

Фавър опита да промени развитието на мача и пусна в игра Санчо и Хакими на почивката. Второто полувреме обаче започна ужасяващо за домакините и в 50-ата минута те вече губеха с 0:4 след нови два гола на Крамарич. Хърватският нападател първо завърши контраатака, а след това се разписа от дузпа, отсъдена за нарушение на Хумелс срещу Дабур.

Тобиас Рашъл Тобиас Рашъл37 Стивен Цубер17 Стивен Цубер
83' Диадие Самасеку  Диадие Самасекуизлиза
Дан-Аксел Загадувлиза Дан-Аксел Загаду
56' Мунас Дабур  Мунас Дабуризлиза
Кристоф Баумгартнер  Кристоф Баумгартнервлиза
50' Андрей Крамарич  Андрей Крамаричдузпа
48' Андрей Крамарич  Андрей Крамаричгол
Рафаел Герейроизлиза Рафаел Герейро  46'
Джейдън Санчовлиза Джейдън Санчо
Торган Азаризлиза Торган Азар
Ашраф Хакимивлиза Ашраф Хакими
Леонардо Балердижълт картон Леонардо Балерди  41'
30' Андрей Крамарич  Андрей Крамаричгол
8' Андрей Крамарич  Андрей Крамаричгол
8 Извършени фалове 5
8'
Андрей Крамарич
30'
48'
50'

Добави коментар Коментари (4)

! (Гост) 4 отговор
28 юни 2020 | 00:06

Хофе нямаше да са на 6-то място, проверявайте си инфото. При равни точки вълците щяха да ги минат заради головата разлика, която се гледа в Германия. Рейтинг: 3 0

? (Гост) 3 отговор
27 юни 2020 | 21:10

Пак ли продавате мачове бе... Рейтинг: 9 0

Aha (Гост)
29 юни 2020 | 17:57

Те последните 3кръга не се спряха да продават...мсйнц на 10,бият после като гости на3 и сега загуба на4коеф.Ужасно видимо е.. Рейтинг: 0 0

Йович (Гост) 2 отговор
27 юни 2020 | 19:12

Реал Мадрид броят парите за Краматич Рейтинг: 5 2

аз (Гост) 1 отговор
27 юни 2020 | 18:35

пак ли сте пияни бе .. победа с 4.0 пък победа за Борусия давате хаха Рейтинг: 6 1

Германия

Страховит Байерн още в първия мач - 8:0! (видео) 18 септември 2020 | 23:21
Неприятности за Левандовски преди старта на Бундеслигата 18 септември 2020 | 16:49
Гьотце може да се завърне в Байерн, твърди "Билд" 18 септември 2020 | 14:05
Тиаго се сбогува с Байерн: Това е най-трудното решение в кариерата ми 18 септември 2020 | 13:15
Футболистът от Хамбургер, който блъсна зрител по време на мач, е наказан за 5 мача и глобен 18 септември 2020 | 16:42
Появиха се сериозни кандидати за Иван Перишич 17 септември 2020 | 16:32
Разрешиха на част от феновете да се завърнат на стадионите в Бундеслигата 18 септември 2020 | 12:44
Ливърпул ще представи Тиаго още днес, прави го №3 по заплата 18 септември 2020 | 10:39
Защо тъгува Ханзи Флик 18 септември 2020 | 02:44
Волфсбург разби екзекутора на Славия 17 септември 2020 | 23:42
Байерн веднага се разбра с нов футболист 17 септември 2020 | 16:13
Бум на новозаболели остави “Алианц Арена” празен за старта на Бундеслигата 17 септември 2020 | 16:04
Цирк заради COVID-19: аматьори скандализираха в знак на протест (видео) 17 септември 2020 | 14:54
Румениге потвърди: Разбрахме се с Ливърпул за Тиаго 17 септември 2020 | 14:39
Ливърпул договори изгодна сделка за Тиаго 17 септември 2020 | 14:18
Ливърпул започна разговори за Тиаго 17 септември 2020 | 12:19