Ягелония на Петев допусна домакинска загуба (видео) 28 юни 2020 | 20:39
Ягелония (Бялисток) загуби от Лехия (Гданск) с 1:2 в мача от 33-ия кръг на полската Екстракласа. Играчите на българския треньор Ивайло Петев контролираха събитията на терена и логично в последната минута на първата част откриха резултата чрез Яков Пулийч. Но появилият се на почивката за Лехия Лукаш Зволински се оказа палачът на "жълто-червените", след като защитата на два пъти не успя да го неутрализира и той се разписа в 47-ата и в 75-ата минута.

Петев трябваше да направи три промени в състава си в сравнение с предишния мач, като едната беше принудителна, а другите две заради преумора. Въпреки това преди почивката Ягелония контролираше събитията на терена.
След като гостите поведоха с 2:1, Ягелония опита промяна в атакуващата формация, но тя не им донесе успех.

Ягелония остава на 6-о място в класирането с 48 точки, а Лехия вече е с 52 на 5-о място.

Tomas Prikrylвлиза Tomas Prikryl
Przemyslaw Mystkowskiизлиза Przemyslaw Mystkowski  75' Lukasz Zwolinski  Lukasz Zwolinskiгол
Bartlomiej Wdowikвлиза Bartlomiej Wdowik
Хесус Имасизлиза Хесус Имас  72'
Ариел Борисюквлиза Ариел Борисюк
69' Жозе Гомеш  Жозе Гомешизлиза
Conrado Buchanelli  Conrado Buchanelliвлиза
48' Lukasz Zwolinski  Lukasz Zwolinskiгол
46' Jaroslav Mihalik  Jaroslav Mihalikизлиза
Кенет Хасан Сайеф  Кенет Хасан Сайефвлиза
Мачей Гайош  Мачей Гайошизлиза
Lukasz Zwolinski  Lukasz Zwolinskiвлиза
Jakov Puljicгол Jakov Puljic  45'
Taras Romanczukжълт картон Taras Romanczuk  2'
Jakov Puljic
45'
48'
Lukasz Zwolinski
75'

Добави коментар Коментари (1)

бат ую (Гост) 1 отговор
28 юни 2020 | 21:18

с тоя така толкова Рейтинг: 0 0

Други

Обявиха официално Франк де Бур за селекционер на Нидерландия 24 септември 2020 | 09:58
Конгресът на УЕФА ще се проведе в Швейцария 24 септември 2020 | 17:32
Монако взе талант на Бенфика, който бе спряган за Милан 24 септември 2020 | 15:32
Барселона с частичен реванш за погрома от Байерн 23 септември 2020 | 09:49
Стойчо Младенов с равенство в Казахстан (видео) 21 септември 2020 | 05:12
Невероятно! Три греди за три секунди! (видео) 23 септември 2020 | 14:36
Строгите правила в Швеция доведоха до преместване на контролата с Русия 23 септември 2020 | 17:45
Франк де Бур става селекционер на Нидерландия 23 септември 2020 | 07:55
Феновете на Байерн трябва да влязат в карантина след завръщането си от мача за Суперкупата 22 септември 2020 | 18:24
Унгарски епидемиолог: УЕФА поема голям риск с пускането на фенове на финала за Суперкупата 22 септември 2020 | 17:43
Изтеглиха дербито в Беларус заради мача на Динамо (Брест) с Лудогорец 22 септември 2020 | 07:50
Велковски с асистенция за разгромна победа на Серкъл Брюж 21 септември 2020 | 23:57
Ракитич сложи край на кариерата си в националния отбор на Хърватия 21 септември 2020 | 20:30
Спортинг (Лисабон) оказа голяма чест на Кристиано 21 септември 2020 | 16:21
Ейолфсон с жълт картон за Розенборг, Ривалдиньо бележи в Полша (видео) 21 септември 2020 | 01:20
Слован с равенство срещу Жилина, Божиков не игра 20 септември 2020 | 22:41