Божидар Краев не помогна на Жил Висенте срещу Спортинг 02 юли 2020 | 01:44
Националът Божидар Краев влезе като резерва в 79-ата минута за своя Жил Висенте при гостуването на Спортинг Лисабон, но не успя да помогне на тима си да избегне поражението.
Божидар Краев на 23!
Домакините спечелиха с 2:1, като отбелязаха по едно попадение във всяко от полувремената. Вендел даде аванс на Спортинг в 21-ата минута, а Плата удвои малко след почивката. В самия край Рубен Рибейро намали за гостите от дузпа. С успеха, който е под №1500 за Спортинг в елита, тимът от Лисабон се утвърди на третото място във временното класиране с 55 точки. Жил Висенте е 11-и с 33.