Отборът на Стойчо Младенов рестартира с равенство в Казахстан 02 юли 2020 | 04:32

Воденият от българския треньор Стойчо Младенов отбор на Кайсар направи само 1:1 срещу Тараз у дома при рестарта на футбония сезон в Казахстан след паузата заради коронавируса.

Стойчо Младенов: 25 футболисти от нашия отбор са заразени с COVID-19
Думан Нарзилдаев откри резултата за тима на Младенов 4 минути преди почивката. Малко след подновяването на играта пък бившият нападател на ЦСКА от Гвинея Бисау Тони Силва бе точен за Тараз и изравни.

В друг мач от кръга Пламен Димов си вкара автогол при загубата на неговия Окжетпес с 1:3 от Кизилжар.