Локо (София) удари Спортист (Своге) - видео+снимки 04 юли 2020 | 12:22
Отборите на Локомотив (София) победи Спортист (Своге) с 1:0 в контролна среща, играна на стадиона в квартал "Надежда". Двата тима се подготвят за новия сезон във Втора лига, който трябва да започне в средата на месеца. "Железничарите" имат нов старши треньор в лицето на Иван Колев, докато тимът от Своге е новак в професионалния ни футбол.
След нулево първо полувреме резултатът бе открит от домакините в 54-ата минута. Тогава при едно центриране Наско Милев засече с глава топката и я прати в мрежата. До края на мача ново попадение не падна, въпреки че Локо имаше няколко положения за попадение и така столичани се поздравиха с успех.

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) - СПОРТИСТ (СВОГЕ) 1:0
1:0 Милев (54)

ФОТОГАЛЕРИЯ

Добави коментар Коментари (7)

PARIONLINE (Гост) 7 отговор
04 юли 2020 | 16:51

НАУЧЕТЕ КАК ДА ПЕ ЧЕЛИТЕ 999$ НА МЕСЕЦ ЧРЕЗ ИНТЕРНЕТ И ЗАПОЧНЕТЕ РАБОТА ОТ ВКЪЩИ. 100% РАБОТЕЩА СИСТЕМА. ВИЖТЕ ТУК. -----------------B G S E C U R E - P T C - S I T E - C O M Рейтинг: 0 2

777 (Гост) 6 отговор
04 юли 2020 | 15:32

Добре се справихме като второ контрола отбора на Спортист Своге. Успех на Локомотив София дано влезнат в А група. Рейтинг: 16 1

Мартин Миланов (Гост) 5 отговор
04 юли 2020 | 14:38

Фен съм на Левски, но с наистина ме е яд, че отбор като Локомотив СФ не играе в А група, където смятам, че трябва да са! Рейтинг: 30 1

Софиян Велчо (Гост) 4 отговор
04 юли 2020 | 13:12

Липсваха ударите отдалече както и двойните подавания. Като човек който разбира от футбол смятам,че тези неща са важни. Рейтинг: 10 3

Левски изригна и разпиля ЦСКА 1948 (видео+галерия) 19 септември 2020 | 22:51
Георги Тодоров: Искам да виждам Левски агресивен не само на "Герена" 19 септември 2020 | 23:00
Извънредно: карантинираха цял отбор от efbet Лига 19 септември 2020 | 19:24
Локо (Сф) сгази и Литекс (видео+галерия) 19 септември 2020 | 18:07
Резултатите във Втора лига 19 септември 2020 | 21:50
Бала: Левски показа дух и агресия, на нас нищо не ни се получи 19 септември 2020 | 23:20
Ники Михайлов: Нашият план "С" надви техния план "А" 19 септември 2020 | 23:48
Гьонов: Това беше Вечно дерби, много добре се чувствам след днешния мач (видео) 19 септември 2020 | 23:40
Ради Цонев: Най-голямата ми мотивация бе "Герена" 19 септември 2020 | 23:38
Кукула: Дойдох в Берое, за да вкарвам голове 19 септември 2020 | 23:27
Боби Цонев: Трябва да върнем левскарския дух 19 септември 2020 | 23:12
Сектор "Б": Вечно дерби? Число, тире - и двете са менте! (галерия) 19 септември 2020 | 21:42
Макута: Излизаме за победа срещу Лудогорец 19 септември 2020 | 21:39
Бруно обяви групата на Локо (Пд) за гостуването на Етър 19 септември 2020 | 21:36
Хебър измъкна победа в драма на "Арена Симитли" 19 септември 2020 | 21:15
Вихрен се откъсна на върха - резултатуте на Югозапад 19 септември 2020 | 21:10