Отборът на Боби Цонев губи надежда за спасение с 12-а поредна загуба 05 юли 2020 | 00:08
Отборът на Интер (Запрешич) допусна 12-а поредна загуба в първенството на Хърватия и върви уверено към изпадане от елита. Тази вечер възпитаниците на Томислав Ивкович паднаха с 1:3 в гостуването си на Локомотива (Загреб) от 33-ия кръг. Българинът Борислав Цонев не бе в групата на гостите за този двубой.

Домакините поведоха в 30-ата минута с попадение на Маркович, но Интер изравни в 52-ата минута чрез Мамут.

В края на мача обаче гостите рухнаха и допуснаха нови два гола във вратата си. Първо Толич се разписа от дузпа в 89-ата минута, а в добавеното време на двубоя Якич оформи крайното 3:1.

Това бе важен успех за Локомотива, който си върна 2-ото място в класирането с 60 точки в актива си. Интер остава на дъното със 17 точки и е на цели 7 от 9-ата позиция, която може да прати тима на бараж. Водач и сигурен шампион е Динамо (Загреб) със 76 точки. До края на сезона остават три кръга.

Слован бие без Божиков 22 ноември 2020 | 21:17
Отборът на Радослав Димитров се настани сред лидерите в Румъния (видео) 23 ноември 2020 | 21:58
Комичен гол в 97-ата минута спаси тима на Страхил Попов (видео) 23 ноември 2020 | 06:04
Шарлероа с нова грешна стъпка (видео) 22 ноември 2020 | 23:05
Мартин Минчев не спаси Спарта от домакински провал (видео) 22 ноември 2020 | 21:35
Божидар Чорбаджийски и тимът му с важно равенство в Полша 22 ноември 2020 | 20:51
Станислав Шопов остана на пейката при равенство на Хееренвеен 22 ноември 2020 | 20:42
Невероятен гол на Пашов донесе успеха на Академика (видео) 21 ноември 2020 | 16:15
Стяуа подготвя интересен трансфер през зимата 21 ноември 2020 | 09:35
Българин с първа тренировка за Фиорентина, направи асистенция пред Прандели 19 ноември 2020 | 16:50
Актобе пожела Стойчо Младенов 16 ноември 2020 | 13:26