Милан не бе вкарвал 4 гола на Юве от 31 години 08 юли 2020 | 05:13
Победата на Милан над Ювентус с 4:2 бе първа за старши треньора Стефано Пиоли срещу "старата госпожа". В предишните си 20 мача срещу Юве специалистът имаше 5 равенства и цели 15 загуби.

Преди този двубой Ювентус беше в серия от 7 поредни победи в Серия "А". Тя започна на 16 февруари, когато "бианконерите" се наложиха с 2:0 над Бреша, и продължи с победи срещу СПАЛ 2013, Интер, Болоня, Лече, Дженоа и Торино. Въпреки снощното поражение, отборът на Маурицио Сари остава лидер в класирането с аванс от 7 точки пред Лацио.
Милан вкара 4 гола на Ювентус за пръв път от 31 години. За последно това се случи презз март 1989 година, когато "росонерите" разгромиха тима от Торино с 4:0.

Юве пък не беше допускал 4 гола в един мач от финала на Шампионската лига през 2017 година, когато отстъпи на Реал Мадрид с 1:4. В Серия "А" рекордьорът по титли в Италия не беше инкасирал 4 попадени в един мач от загубата срещу Фиорентина с 2:4 през октомври 2013-а.
Хакан Чалханоглу Хакан Чалханоглу10 Аарън Рамзи8 Аарън Рамзи
90' Родриго Бентанкур  Родриго Бентанкуризлиза
Simone Muratore  Simone Muratoreвлиза
Андреа Контиизлиза Андреа Конти  82'
Давиде Калабриявлиза Давиде Калабрия
Анте Ребичизлиза Анте Ребич
Раде Круничвлиза Раде Крунич
Анте Ребичгол Анте Ребич  80'
77' Хуан Куадрадо  Хуан Куадрадоизлиза
Алекс Сандро  Алекс Сандровлиза
Андреа Контижълт картон Андреа Конти  73'
69' Адриен Рабио  Адриен Рабиоизлиза
Франк Кесиегол Франк Кесие  66'
Златан Ибрахимовичдузпа Златан Ибрахимович  62' Леонардо Бонучи  Леонардо Бонучижълт картон
Алексис Салемакерсизлиза Алексис Салемакерс  60'
Рафаел Леаовлиза Рафаел Леао
Анте Ребичжълт картон Анте Ребич  59'
53' Кристиано Роналдо  Кристиано Роналдогол
47' Адриен Рабио  Адриен Рабиогол
0
47'
Адриен Рабио
53'
Кристиано Роналдо
Златан Ибрахимович
62'
Франк Кесие
66'
Рафаел Леао
67'
Анте Ребич
80'

Добави коментар Коментари (5)

Juve10 (Гост) 5 отговор
08 юли 2020 | 17:23

Сега му е времето, миланистите да се радват.Много години не са имали успех срещу Ювентус, така че разбираема е радоста им.За нас си беше грозна загуба, която мен лично страшно ме ядоса.Не самата загуба, като загуба , си е 3т по малко, а начина по който мача беше обърнат и неадекватните действия на нашите футболисти и най вече Сари.За пореден път се убедих, че този човек не е за голям отбор и не знае как да контролира спечелен мач или как да отреагира при проблеми и обрат в резултата.Като точки , нищо страшно, но като преживяване, ужасно.Милан не случайно не са ни вкарвали 4гола от 31г и най вероятно още толкова ще им трябват да го сторят отново, но като дойде този момент...... Ами , това е положението, надявам се да им светне червената лампичка , особенно на Аниели и ко. И да извадят голямата метла.Форца Юве. Рейтинг: 5 3

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

7 (Гост) 4 отговор
08 юли 2020 | 10:06

Милан играят добре в последните няколко мача и резултатите го показват. Биха Рома, Лацио и Ювентус в рамките на 3 седмици. Какво повече може да иска ръководството...? Ама не, Пиоли тъкмо набра скорост и ще го заместя някакъв посредственяк, който ще върне кризата. Отлична работа! Рейтинг: 16 3

..............лл (Гост) 3 отговор
08 юли 2020 | 10:01

Кво си видял, чавчо, лешпер? Има си причина да сте 25 точки назад и шести... първенството поне е интересно така. Просто се случи малко чудо снощи и толкова... дали лацио, дали верона, даже милан - много ясно, че юве ще губи тук там. Вие само ювентус дишате и издишате и за вас тоя мач е всичко важно, което се случва през годината Рейтинг: 3 8

Зарс (Гост) 2 отговор
08 юли 2020 | 09:05

Дъртофелницата този път го е поела много дълбоко, дори съдиите и ВАР не са я спасили от възродения Милан. Рейтинг: 15 4

Juve ale .10 (Гост) 1 отговор
08 юли 2020 | 08:54

След мача с Аталанта 5:0 не бяхте толкова превъзбудени ! Ювентус сами са си виновни само газ трябва срещу вас и Интер по 4-0 всеки мач трябва да ви бият и да си седите 14 дни карантина ! Рейтинг: 7 16

Чавчо (Гост)
08 юли 2020 | 09:08

Едно е да искаш , друго е да можеш. Ше ви видим и вас с Аталанта. Видяхме ви и срещу Лион. Рейтинг: 4 5

Кристиано с надъхващо видео преди Юве - Барса 28 октомври 2020 | 19:22
Крило на Рома поднови тренировки преди мача с ЦСКА-София 28 октомври 2020 | 13:32
Имаме голям напредък, доволен е Конте 28 октомври 2020 | 03:14
Гасперини: С Аякс си приличаме 28 октомври 2020 | 02:53
Потвърдено: Кристиано Роналдо няма да играе срещу Барселона 27 октомври 2020 | 22:07
Интер не си вкара положенията в Украйна и си усложни ситуацията (видео) 27 октомври 2020 | 21:50
Симоне Индзаги: Основният проблем е, че не мога да правя промени 27 октомври 2020 | 18:41
Глобиха шеф на Ювентус за нападки към съдия 27 октомври 2020 | 17:27
Пирло: Чакаме резултатите от теста на Роналдо 27 октомври 2020 | 16:33