Интер отново разочарова с равенство на "Бентегоди" (видео) 10 юли 2020 | 00:44
Отборите на Верона и Интер не успяха да излъчат победител в срещата помежду си от 31-ия кръг на Серия "А". Двата тима сътвориха вълнуващ сблъсък на "Маркантонио Бентегоди ", който завърши 2:2. Този резултат обаче не бе добър за гостите, които във втори пореден мач не успяха да вземат трите точки и така пропуснаха да си върнат третото място в таблицата. Дарко Лазович откри резултата още във 2-ата минута, но "нерадзурите" направиха обрат след точен изстрел на Антонио Кандрева в 49-ата минута и автогол на Федерико Димарсо в 55-ата минута. В 86-ата минута обаче Мигел Велосо отново възстанови равенството, което се запази и до края.

Треньорът на Верона Иван Юрич бе избрал днес в атака да започне с Мариуш Степински и зад гърба му Дарко Лазович и Матео Песина. В средата той разчиташе на Мигел Велосо и Софиан Амрабат.

В същото време Антонио Конте заложи на Алексис Санчес и Ромелу Лукаку в предни позиции, а зад гърба им ги подкрепяше Борха Валеро. Марсело Брозович и Роберто Галярдини имаха задачата да градят играта в средата на терена.

Верона поведе още с първата си възможност в мача. Във 2-ата минута Лазович получи пас отляво, финтира Милан Шкриняр почти при аутлинията, нахлу в наказателното поле и от малък ъгъл успя да отбележи за 1:0.

В 18-ата минута домакините можеха да удвоят, но страхотен далечен шут на Мигел Велосо се отби от гредата.

Минута след това отличен шанс се откри и пред Федерико Димарко, който стреля от воле и топката профуча опасно близо до гредата.

Димарко имаше още една възможност две минути по-късно, като този път стреля в тялото на Самир Ханданович, а междувременно с пропуски се отличиха и Мариуш Степински и Матео Песина.

В 26-ата минута Интер най-накрая създаде първата си голова възможност, но тя бе доста добра. След бързо разиграване пред наказателното поле топката бе подадена за Галярдини, който отправи силен удар по земя, но вратарят спаси.

В 30-ата минута Алексис Санчес стреля опасно от фаул, но и този път Марко Силвестри се намеси добре и изби над гредата. При последвалия корнер топката стигна до Брозович, който шутира силно, но покрай вратата.

В 35-ата минута хърватинът отново имаше шанс да обстрелва вратата от дистанция, но отново без успех.

Интер започна вихрено второто полувреме. В 47-ата минута Антонио Кандрева отправи опасен изстрел, който бе спасен от Силвестри.

В 49-ата минута резултатът бе изравнен. Лукаку получи в наказателното поле, обърна се и стреля в гредата, но топката се озова в Кандрева, който я прати във вратата за 1:1.

Минута след това гостите претендираха за дузпа за задържане на Лукаку в наказателното поле, но съдията бе близо до ситуацията и даде знак играта да продължи.

В 55-ата минута Интер направи пълен обрат. Кандрева опита удар, който рикошира в тялото на Димарко и се озова във вратата за 1:2.

В ответната атака Верона можеше да изравни, но Фараони пропусна добра възможност отблизо.

В 80-ата минута влезлият като смяна Лаутаро Мартинес направи самостоятелен пробив и стреля по земя, но Силвестри се намеси решително.

В 86-ата минута почти от нищото Верона отново възстанови равенството. Амир Рахмани като на шега премина през ляколко играчи на съперника, след което подаде за непокрития Мигел Велосо, който без много да му мисли вкара във вратата за 2:2.

Така мачът завърши без победител, като Верона продължава да няма победа над "нерадзурите" от 1992 година насам в 18 поредни мача (4 равенства и 14 загуби). След този двубой Интер запазва 4-ото си място с 65 точки. Верона пък се намира на 9-ата позиция с 43 точки.

Самуел Ди Кармине Самуел Ди Кармине10
88' Борха Валеро  Борха Валероизлиза
Кристиан Ериксен  Кристиан Ериксенвлиза
Мигел Велосогол Мигел Велосо  86'
Дарко Лазовичизлиза Дарко Лазович  84'
Валерио Веревлиза Валерио Вере
Мараш Кумбулаизлиза Мараш Кумбула
Алън Емпереурвлиза Алън Емпереур
76' Ромелу Лукаку  Ромелу Лукакуизлиза
Лаутаро Мартинес  Лаутаро Мартинесвлиза
70' Марсело Брозович  Марсело Брозовичизлиза
Матиас Весино  Матиас Весиновлиза
Федерико Димаркоизлиза Федерико Димарко  66'
Клод Аджапонгвлиза Клод Аджапонг
65' Ашли Йънг  Ашли Йънгжълт картон
55' Федерико Димарко  Федерико Димаркоавтогол
Мариуш Степинскиизлиза Мариуш Степински  53'
Самуел Ди Карминевлиза Самуел Ди Кармине
49' Антонио Кандрева  Антонио Кандревагол
Софиан Амрабатжълт картон Софиан Амрабат  45' Борха Валеро  Борха Валерожълт картон
Дарко Лазович
2'
49'
Антонио Кандрева
Федерико Димарко
55'
Мигел Велосо
86'

10 юли 2020 | 20:36

Еми то пари от Дузпе как да се правят всеки знае кой е най добрия играч..Даниеле Орсато..за жалост не може Дузпе да го картотекира в шампионската лига...а в италия ги вадят от тиражите 10мкръга преди края... Рейтинг: 0 1

? (Гост) 13 отговор
10 юли 2020 | 09:04

И този отбор има амбициите да купи Меси? И с какво ще го примамите, като очевидно с пари не може? Рейтинг: 8 0

10 юли 2020 | 09:01

Освободете Антонио Конте от тази селска трупа. То само като го видиш - издокаран, стилен, сериозен. А те некадърни, дървени и неадекватни. И ти става ясно, че не са един за друг. На този сбирщайн с "проекта" му трябва Страмачони за тренер и тогава ще цъфне истината - че без Конте щяха да пак 7-ми. Рейтинг: 11 0

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

конте пък е един трньор.. (Гост)
10 юли 2020 | 11:27

Конте е един прехвален смешник Рейтинг: 1 0

Kss (Гост) 10 отговор
10 юли 2020 | 01:31

Тез пак са насрали,,на вързано куче хлеб не могат да дадът...хахахах Рейтинг: 18 1

Баце (Гост) 9 отговор
10 юли 2020 | 01:11

Интер толкова пари инвестираха и накрая 3-4 място. А мислеха да са шампиони. Още по Нова Година стана ясно че Ювентус ще е първи. Явно трябва Интер да извадят още пари, и още, и още, докато накрая станат първи. Рейтинг: 14 2

Kiro fesa (Гост)
10 юли 2020 | 01:20

Taka i huive v evropa...ne e kato da sa vi naredeni sydiite..lapaimishok Рейтинг: 2 11

Juve10 (Гост)
10 юли 2020 | 08:14

Резак,а вие кавали не ставате нито в Европа,нито в Италия. Рейтинг: 5 1

AHAHAHAHAHAH (Гост)
10 юли 2020 | 09:59

Юве вдигна 16 трофея в Италия, докато мердите вдигнаха точно 0, но понеже ги сърби шундата и веднага говорят за Европа. В Европа Юве игра два финала и една камара силни мачове. Не е отпаднал от Биър Шева или Славия Прага. Жалкари Рейтинг: 8 1

те пък и ювето са една вм (Гост)
10 юли 2020 | 11:30

Ювето пък са тоталната пръдня на италия в европа.За юве си има калчо и нищо повече. Рейтинг: 3 2

дарио хюбнер (Гост) 8 отговор
10 юли 2020 | 01:06

пак точка взеха тези умреляци комплексирани. ако играеха всяка седмица с Юве, Аталанта и Сасуоло, щяха да имат 2-3 точки до момента АХАХАХАХАХ мършиииииии Рейтинг: 13 4

Другия век (Гост)
10 юли 2020 | 11:32

Юве Шл 2120?? Рейтинг: 2 2

Juve10 (Гост) 7 отговор
10 юли 2020 | 00:52

Как така бе лайнари ,сте тръгнали да се присмивате на Ювентус?Погледнете си първо жалкия отбор и мърлявата ви игра...Кретени. Рейтинг: 13 5

...............щ (Гост) 6 отговор
10 юли 2020 | 00:51

Надградиха спрямо Болоня. Сега, като гости, чак равен. Машала бе, титани Рейтинг: 12 2

Kiro shfa (Гост) 5 отговор

Huive da mi qdat bahura Рейтинг: 3 7

Mamata (Гост) 4 отговор
10 юли 2020 | 00:50

Aisiibetemaikata ve onq marokanskiq ciganin 12 faula 1 karton...davieba i naredeo pyrvenstvo...te zatva huive qdat na vseki v evroturnirite...shtoto cqlata im durjava nasrana Рейтинг: 3 5

10 юли 2020 | 00:54

Абе помияр,Верона трябваше да ви бият с 10-2 .Кавал смотан. Рейтинг: 8 2

free_er (Гост)
10 юли 2020 | 01:46

До Juve10.,Ами да ни бяха били ама не можа,то и Бреша трябваше да ги бием с 10:0 ама НЕ.А Милан Интер трябваха да ви бият с повече ама НЕ.Радвай се,че няма все още толкова силна конкуренция ,защото не ви виждам следващият сезон.The end. Рейтинг: 2 8

10 юли 2020 | 08:16

Кашон,това за " следващия сезон" го слушам поне от 3-4 сезона и КВО??? Рейтинг: 6 1

поп Грую (Гост) 3 отговор
09 юли 2020 | 23:21

принтер да ми ядат пацата Рейтинг: 10 5

........gghh.. (Гост) 2 отговор
09 юли 2020 | 23:08

Верона пръскат кашона от бой засега. Аниели има 18 сателита, всеки от които е готов да шамари сополивия китаец Рейтинг: 10 7

sw (Гост)
09 юли 2020 | 23:39

Как може да сте фенове на старата корумпирана шифрантия.Най-комлексираните фенове.Под всяка статия на Интер,пишете простотии,много сте жалки. Рейтинг: 14 14

nerazzurro1908 (Гост) 1 отговор
09 юли 2020 | 22:53

Ако тоя мач го загубим, да го махат треньора! Миналият сезон завършъхме 4-ти и тоя 4-ти, ми то разлика няма! Да дойде някой, който може да направи нещо с тия футболисти! Особено с т'ва отпускане през вторите полувремена... Рейтинг: 13 3

Пирло: Бяхме добре организирани 21 октомври 2020 | 01:41
Конте: Бастони ще остане на пейката, но Алексис може да стартира 20 октомври 2020 | 16:55
Луческу: В Бреша веднага осъзнах, че Пирло е шампион 20 октомври 2020 | 12:51
Рома без Смолинг срещу Йънг Бойс 20 октомври 2020 | 04:42
Ювентус включва Роналдо в мегаоферта за Мбапе 20 октомври 2020 | 04:04
Индзаги: Борусия (Д) е сред осемте най-добри отбора в Европа 20 октомври 2020 | 03:21
Инсиние готов за двубоя с АЗ Алкмаар 20 октомври 2020 | 00:40
Дженоа удържа нулево реми срещу Верона (видео) 19 октомври 2020 | 23:37