Юнайтед изравни рекорда за най-много дузпи в рамките на един сезон 10 юли 2020 | 12:16
Спорната дузпа, която Манчестър Юнайтед получи по време на вчерашната победа над Астън Вила, бе 13-а за "червените дяволи" в Премиър лийг от началото на сезона. С нея тимът на Оле Гунар Солскяер изравни рекорда за най-много 11-метрови наказателни удари в рамките на една кампания във Висшата лига. Кристъл Палас през сезон 2004/15 и Лестър в шампионския си сезон също получиха по 13 дузпи.

От Премиър лийг вече се съгласиха, че решението за дузпата на Бруно Фернандеш е една от трите грешки, допуснати от ВАР по време на вчерашните срещи. Оле Гунар Солскяер обаче е на мнение, че нарушение срещу португалец е имало.
В крайна сметка Юнайтед спечели с 3:о на "Вила ПАрк" и стана първият отбор в историята на Висшата лига, който постига четири поредни победи с три или повече гола разлика.
Одион Игало25 Одион Игало
87' Фред  Фреджълт картон
Дъглас Луисизлиза Дъглас Луис  84'
Indiana Vassilevвлиза Indiana Vassilev
Марвалъс Накамбажълт картон Марвалъс Накамба  81'
79' Антони Марсиал  Антони Марсиализлиза
Одион Игало  Одион Игаловлиза
Мейсън Грийнууд  Мейсън Грийнуудизлиза
Даниел Джеймс  Даниел Джеймсвлиза
71' Бруно Фернандеш  Бруно Фернандешизлиза
Фред  Фредвлиза
66' Неманя Матич  Неманя Матичизлиза
Езри Конса Нгойожълт картон Езри Конса Нгойо  52'
45' Неманя Матич  Неманя Матичжълт картон
Мейсън Грийнууд  Мейсън Грийнуудгол
40' Аарън-Уан Бисака  Аарън-Уан Бисакажълт картон
27' Бруно Фернандеш  Бруно Фернандешдузпа
0
27'
Бруно Фернандеш
45'
Мейсън Грийнууд
58'
Пол Погба

Добави коментар Коментари (19)

123 (Гост) 19 отговор
10 юли 2020 | 23:22

Нищо ново, през 90-те това беше нормално за МЮ. Вместо червен картон за португалския ром-дузпа. Все едо, че няма ВАР и свири Х. Уеб, или М. Клатенбърг. Нормално за ВЛ, МЮ е свещена крава.... YNWA Рейтинг: 3 1

nabludatel (Гост) 18 отговор
10 юли 2020 | 20:24

А,аз си мислесх,че са го минали.Та иамше ли дузпа вчера манафи Рейтинг: 4 0

... (Гост) 17 отговор
10 юли 2020 | 19:32

Минавам само да ви кажа... кОр за Сити, два за Челси и три за съседите на Евертън. Рейтинг: 2 4

10 юли 2020 | 17:13

Дерзайте Чеeрвени утайки купили сме всички съдии за да може да ревете денонощно мижитуркиииии мишкарски Рейтинг: 4 1

Невежите (Гост) 12 отговор
10 юли 2020 | 16:20

За да получиш дузпа, първо трябва да си докарал играта до наказателното поле и най-често да се опиташ да превземеш пространството с топка в крака наказателно поле.Други варианти са избиване с ръка на защитник, спъване, без топка, дърпане, удър с ръка по противников играч. Идеята ми е, че е нормално всичките Ви любими отбори да получават по 10+ дузпи на сезон.Те разполагат с хората, които умеят да играят 1 на 1 във фаза атака!Техните халф-беци са по-активни в атака отколкото крилата на някой от средняците. Рейтинг: 7 7

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

GGMU (Гост) 11 отговор
10 юли 2020 | 15:50

Много ме кефят феновете на Пул и Челси-злобеят яко, защото ще се класираме за ШЛ, а Шмелси ще останат с пръст в уста за пореден път! Нямаше дузпа, но това значи ли, че трябва да злобеете! Ние поне си признаваме, когато ни подпират за разлика от вас наглеци! Рейтинг: 7 19

... (Гост)
10 юли 2020 | 16:05

Кво си признахте бе мишкоо. Изкарвате го така, сякаш нищо особено не е станало. А я да чуя как си признаваш за мачовете с Челси, Евертън и Уотфорд. Или там не ти стиска май, а? Щото ако и там си признаеш, ще излезе, че вие трябваше май да сте някъде при Тотнъм и Арсенал, а? Рейтинг: 14 5

Разбирачов (Гост) 10 отговор
10 юли 2020 | 15:28

Все пак са далече от рекорда на Барселона.. 19 дузпи в рамките на един сезон! 19.. можете ли да си представите.. това се пада точно през мач даима дузпа. И това хич не е единственият път.. техните сезони редовно са с по 12-14,15 дузпи и т.н. Сега Реал Мадрид получиха няколко наред, ама никога не могат да стигнат рекорда на Барселона.. същото важи и за червените картони! Номер 1 са! Рейтинг: 9 7

Barcelona (Гост)
10 юли 2020 | 15:51

А ти си далеч от к*ра на баща ти идиот смешен фен на Лузърпул! Рейтинг: 3 13

до Разбирачов (Гост)
10 юли 2020 | 16:03

Абе виж сега; остават 4 мача. Ами 6 дузпи са постижима цел, особено като се има предвид, че последния мач е с Лестър, дето вероятно ще трябва задължителна победа. Там можеш спокойно да сложиш 3 дузпи. Рейтинг: 12 2

За Ливърпул (Гост)
10 юли 2020 | 16:08

Дето ви разпра с резервите?За същия Ливърпул ли говориш каталунски клоун? Рейтинг: 15 2

34 дузпи (Гост)
10 юли 2020 | 17:41

34 ДУЗПИ за една календарна година във всички турнири , по две за купата срещу Атлетико и в първенството , в последния мач с Ейбар при 0-2 две пропуснати дузпи за меско , та вкара чак ТРЕТАТА, да не говорим и за айтекин . Официално написаха ТРИДЕСЕТ И ЧЕТИРИ / 34/ дузпи. Рейтинг: 1 2

... (Гост) 9 отговор
10 юли 2020 | 15:07

много сте смешни и злобни всички като си има дузпи, дава ги, какво да прави... гледам някакви безмозъчни капацитети горе,че много години Юнайтед са бутани с дузпи и т.н .. просто сте жалки ; Рейтинг: 3 23

Penalchester utd (Гост)
10 юли 2020 | 15:37

като няма дузпи пак ги дава, какво да прави Рейтинг: 15 3

/ (Гост) 8 отговор
10 юли 2020 | 14:19

Тоя Фернандеш е абсолютен симулант, но тези б..луци от ВАР цял сезон толерират едни и същи отбори...Ливърпул и Юнайтед. Рейтинг: 14 8

GGMU (Гост)
10 юли 2020 | 15:52

Боли ли те дупето жалък фен на Шмелси Рейтинг: 4 10

Комуниста (Гост) 7 отговор
10 юли 2020 | 14:13

Тове не означава нищо друго освен, че са може би най-бутания отбор този сезон. Рейтинг: 25 3

асдф (Гост) 6 отговор
10 юли 2020 | 13:34

Жалка работа, жалък отбор, които нямаше да има и 10 титли, ако не беше постоянно бутан напред от съдиите и федерацията. А жалките фенчета, по цял ден плюят по Ливърпул, при положение, че в тяхната кошарка е пълна кочина. Ще ви добутат до групите на ШЛ, защото еднъче ще трябва да фалирате, жалкари. Рейтинг: 27 11

30 години (Гост)
10 юли 2020 | 13:55

Боли това безтитлие,нали?Гледай си смешния отбор и не коментирай големите,че другата година няма да е същото,като тази! Рейтинг: 4 19

До 30 (Гост)
10 юли 2020 | 14:16

На Пул безтитлеито свърши,но вашето започна с оттеглянето на Съра! Рейтинг: 20 3

до 30 години (Гост)
10 юли 2020 | 16:00

Пулята догодина може и да не са шампиони, но едно е сигурно - Юнайтед са последните, които ще им бъдат някакъв конкурент. И с 30 дузпи в един сезон, пак ще сте в борбата за ШЛ. Рейтинг: 10 2

Георги (Гост)
10 юли 2020 | 18:07

За 30 години 5 пъти сте завършвали преди Юнайтед в класирането, така че тихо. Дори и след Съра пак имате 2 сезона пред нас Рейтинг: 0 4

vasheto ime (Гост) 5 отговор
10 юли 2020 | 13:23

nau4ete se da si pi6ete statiite kato normalni hora Рейтинг: 3 2

Вижоще

Англия

Резервата Рашфорд вдъхнови Юнайтед с хеттрик (видео) 28 октомври 2020 | 23:53
Челси се развихри в края и стигна до убедителна победа в Русия (видео) 28 октомври 2020 | 21:47
Солскяер: Рашфорд реши мача - това очаквам, когато някой влезе от пейката 29 октомври 2020 | 04:17
Лампард: Хубаво е, че зарадвахме Абрамович в неговата страна 29 октомври 2020 | 00:51
Венгер: Европейска суперлига би унищожила Премиър лийг 28 октомври 2020 | 18:39
Лампард: Отношението към мен е различно от това към останалите мениджъри от топ 6 28 октомври 2020 | 11:42
"Олд Трафорд" може да приеме до 23 500 души за мачовете от Висшата лига 28 октомври 2020 | 17:50
Ромеро настоява контрактът му да бъде прекратен, за да се върне в Аржентина 28 октомври 2020 | 16:38
Клоп захапа Премиър лийг в защита на... Ман Сити 28 октомври 2020 | 14:33
Крауч вярва, че Тотнъм може да спечели титлата в Англия 28 октомври 2020 | 14:09
Пато поема към Чемпиъншип? 28 октомври 2020 | 13:32
Солскяер: Защо да не се целим във финала на Шампионската лига 28 октомври 2020 | 12:41
Евертън постигна известен успех с наказанието на Люка Дин 28 октомври 2020 | 12:02
Пикфорд нае бодигард, след като получи смъртни заплахи 28 октомври 2020 | 11:05
Пеп Гуардиола: Скоро Манчестър Сити ще бъде по-постоянен 28 октомври 2020 | 10:54
От "Олд Трафорд" са решили да активират клаузата на Упамекано 28 октомври 2020 | 10:19