Петев бесен на отбора си: Подранихме с подаръците за Коледа (видео) 12 юли 2020 | 21:32
Бившият национален селекционер Ивайло Петев беше много ядосан след загубата на неговия Ягелония (Бялисток) от Пяст Гливице с 0:2. Мачът беше от Шампионската група на плейофите в полската Екстракласа.

"Провалихме се. Коледа е далеч, но направихме два подаръка на съперника. Щом допускаме такива грешки в защита, трябва сериозно да се замислим, защото не се случва за първи път. Имахме положения, които не реализирахме, в противен случай спокойно можехме да се върнем в мача. Всички сме виновни. Жалко е, че и в други мачове загубихме ценни точки заради индивидуални грешки", заяви Петев.
Двата гола за Пяст Гливице паднаха в рамките на две минути през първото полувреме. Първо Пьотър Парзишек се възползва от лошо изнасяне на топката и откри резултата, а малко по-късно Хорхе Феликс беше оставен непокрит и с глава удвои аванса на домакините. На ягелония не помогна дори фактът, че игра цяло второ полувреме с човек повече след червения картон на Себастиан Милевски.

Това беше 4-и пореден мач без победа за тима на Петев, който е на предпоследното 7-о място в класирането. Шампион е Легия (Варшава), а за второто място спорят Пяст Гливице и Лех (Познан).

Tiago Alves Tiago Alves45 Przemyslaw Mystkowski16 Przemyslaw Mystkowski
Томаш Йодловец Томаш Йодловец3 Juan del Carmen Camara Mesa10 Juan del Carmen Camara Mesa
Patryk Sokolowskiизлиза Patryk Sokolowski  85'
Томаш Йодловецвлиза Томаш Йодловец
Jorge Felixизлиза Jorge Felix  75'
Tiago Alvesвлиза Tiago Alves
66' Wojciech Blyszko  Wojciech Blyszkoжълт картон
63' Martin Pospisil  Martin Pospisilизлиза
Przemyslaw Mystkowski  Przemyslaw Mystkowskiвлиза
Пьотър Паржичекизлиза Пьотър Паржичек  61'
Patryk Tuszynskiвлиза Patryk Tuszynski
49' Juan del Carmen Camara Mesa  Juan del Carmen Camara Mesaжълт картон
46' Bartosz Bida  Bartosz Bidaизлиза
Juan del Carmen Camara Mesa  Juan del Carmen Camara Mesaвлиза
Ариел Борисюк  Ариел Борисюкизлиза
Jakov Puljic  Jakov Puljicвлиза
Sebastian Milewskiчервен картон Sebastian Milewski  45'
36' Ариел Борисюк  Ариел Борисюкжълт картон
Sebastian Milewskiжълт картон Sebastian Milewski  33'
Jorge Felixгол Jorge Felix  14'
Пьотър Паржичекгол Пьотър Паржичек  12'
Пьотър Паржичек
12'
Jorge Felix
14'

Добави коментар Коментари (2)

A@D (Гост) 2 отговор
13 юли 2020 | 10:07

НАправихме индивидуални грешки, ама всички сме виновни.... тоя звучи на Мауриньо. Никога за нищо не е виновен! Рейтинг: 0 0

Полски футболен клуб пламна с COVID-19 27 септември 2020 | 15:25
Динамо (Брест) удари БАТЕ със скандален гол преди сблъсъка с Лудогорец (видео) 26 септември 2020 | 23:02
Брюж спечели дербито срещу тима на Велковски (видео) 28 септември 2020 | 01:10
Спарта отново бие, но без Минчев (видео) 28 септември 2020 | 02:26
Малинов и компания изненадаха Гент 26 септември 2020 | 23:54
Слован громи, Божиков влезе в края 26 септември 2020 | 22:29
Отборът на Хаджиев победи този на Вутов в Унгария 25 септември 2020 | 23:02
Нидерландски отбор получи разрешение да привлече за спонсор компания за секс играчки 25 септември 2020 | 16:47
Датски треньор смени Гент с Генк 25 септември 2020 | 13:36
Феновете на Рига измислиха великолепно решение как да подкрепят отбора срещу Селтик 25 септември 2020 | 11:21
Конгресът на УЕФА ще се проведе в Швейцария 24 септември 2020 | 17:32
Монако взе талант на Бенфика, който бе спряган за Милан 24 септември 2020 | 15:32
Обявиха официално Франк де Бур за селекционер на Нидерландия 24 септември 2020 | 09:58
Строгите правила в Швеция доведоха до преместване на контролата с Русия 23 септември 2020 | 17:45