Спортист (Своге) завъртя реми с французи без договори 12 юли 2020 | 16:09
Новакът във Втора лига Спортист Своге направи 1:1 срещу отбор от французи, които са без договори и се готвят у нас. Двете попадения паднаха в заключителните минути на срещата. В 83-ата минута играещият спортен директор на Своге Борислав Стойчев бе най-съобразителен след меле в наказателното поле на противника и вкара - 1:0. Французите изравниха 5 минути по-късно, когато Брандли Меледже нахлу отляво, центрира и Мохамед Оутара реализира за 1:1 в мрежата на присъединилия се преди няколко дни опитен вратар Стефано Кунчев.

Преди двубоя пък Спортист направи трансфер - привлече централния защитник Иво Харизанов.

Втора лига

Кариана отново водач във Втора лига след късен обрат в Ловеч (видео) 27 октомври 2020 | 19:20
Георги Иванов с наряд за дербито във Втора лига 28 октомври 2020 | 15:50
Халф на Кариана пропуска гостуването на Септември (София) 30 октомври 2020 | 16:25
Бивши играчи на Хебър започнаха дела - запорираха сметки на клуба 29 октомври 2020 | 16:15
Иван Колев: Много труден мач, но играчите показаха класа 25 октомври 2020 | 17:47
Иван Василев: Такъв двубой рядко може да се види в efbet Лига 03 октомври 2020 | 18:51
Нападател на Миньор (Перник) се подложи на две интервенции 29 октомври 2020 | 18:56
Пирин пусна виртуални билети за двубоя с Литекс 29 октомври 2020 | 13:12
Играч на Кариана изгоря за един мач 28 октомври 2020 | 15:00
Великов: Перфектни сме, но Ловеч ни вкара с една изритана топка 27 октомври 2020 | 20:15
Желев: Всеки мач губим с 1 гол, отиваме в Благоевград да вземем нещо 27 октомври 2020 | 20:00
Добри новини в Кариана - Мичев и Личев се завръщат 26 октомври 2020 | 16:47
Лудогорец 2 потрепери, но се наложи убедително над Септември (Симитли) 26 октомври 2020 | 16:31
Бивш голмайстор на Пирин блести за втория отбор на "орлетата" 26 октомври 2020 | 15:26
Мачове и резултати от 11-ия кръг на Втора лига, Лудогорец 2 разпиля Септември (Симитли) 26 октомври 2020 | 14:22
Венци Бонев поема детско-юношеската школа на Витоша (Бистрица) 26 октомври 2020 | 13:17