Вихрен удари тежко Пирин в контрола 14 юли 2020 | 20:03
Пирин (Благоевград) допусна тежко поражение в спаринга срещу Вихрен (Сандандски). Момчетата на Уорън Фийни загубиха с 2:5 от третодивизионния тим, след като водеха с 2:0 до 32-ата минута. Контролната среща се проведе в Разлог.

През първото полувреме паднаха четири гола. Пирин поведе с 2:0 до 23-ата минута с голове на Влади Златинов (18) и Димитър Алексиев (23). Когато изглеждаше, че "орлетата" няма да имат особени проблеми в днешната си контрола, Вихрен върна един гол чрез Кабранов (32). В края на първото полувреме третодивизионният тим възстанови равенството след автогол на бранителя Мирослав Пушкаров. Второто полувреме беше катастрофално за тима от Благоевград, който инкасира още три попадения в своята врата. В 55-ата минута Вихрен получи правото да изпълни дузпа, която Якимов превърна в гол. Две минути по-късно Кабранов отбеляза втория си гол в срещата, а крайният резултат беше оформен от Гълъбов в 77-ата минута.

Добави коментар Коментари (20)

смях (Гост) 20 отговор
16 юли 2020 | 16:02

За първи път някой треньор води подготовка на морето за есенния дял от шампионата. Няма връзка с главния мозък. Изводите си ги направете сами за капацитета на треньорчето. Добре че ще му купуват мачовете иначе пълен провал. Рейтинг: 1 0

сандански (Гост) 19 отговор
15 юли 2020 | 12:37

не сме в група защото трябваше да напълним гушите на хората от бфс, ние имаме отбор за б група готов, Рейтинг: 0 1

14 юли 2020 | 23:41

Аре стига оправдания бе, вечно с юноши вие играете, не си виждате насраните гъзове и вместо да се скриете некъде, вие пак си знаете вашата. Нищо не става от този отбор Пирин вече. Докато има такива некадърници, неразбирачи, лапачи, гъзолизци, интересчии, изнудвачи в това ръководство, така ще е. Е не става само да се изхвърляте. Шампионска лига ще ми взимат...вземете си хапчетата Рейтинг: 8 4

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Georgi (Гост)
15 юли 2020 | 12:25

Kvo govorish za nekkva kontrola be selqk tap mamati debaaaa Рейтинг: 1 3

до малоумни фанатици, нев (Гост) 14 отговор
14 юли 2020 | 23:27

До всички, които пак плямпат глупости, че Пирин са играли с юноши и затова са паднали...Засрамете се и замълчете. Нали юношите са много добри, говорите за тях като, че ли са 12 годишни. Алоооооо, такива на по 19-20 знаете ли къде играят вече. Тези на Вихрен не могат да се опънат, нищо лично към Вихрен, ама все пак са в 3 лига, а Пирин са само на фойеверки. Ама то се очакваше с такава подготовка само да лежиш и да се печеш на плажа. Друг е въпросът, че треньорите за нищо не стават. И все пак на всички е ясно тази фирма защо е в Благоевград Рейтинг: 9 4

Футбол (Гост) 13 отговор
14 юли 2020 | 22:34

Вихрен можеше да стане като Лудогорец но Коко Динев не е Донусчиев. Рейтинг: 3 2

14 юли 2020 | 21:57

По-спокойно малко с изхвърлянията. Играхме с юношите. Вижда се че само с тях няма да стане. От новите игра само Карачанаков и то защото изостава малко с подготовката. Това не е титулярният състав на Пирин така че не бързайте да режете вени. Рейтинг: 6 10

14 юли 2020 | 21:21

Бодуров. Йорданов. Манолев. Какво правите спи те ли. Иначе искате по добро възнаграждение Рейтинг: 11 0

дали си фен на Пирин (Гост)
14 юли 2020 | 21:59

Нито Бодуров, нито Йорданов, нито Манолев изграха. Не се изхвърляй с такива коментари. Явно Фийни иска да види на кои юноши ще разчита повече през сезона. Рейтинг: 2 8

Втора лига

Кариана отново водач във Втора лига след късен обрат в Ловеч (видео) 27 октомври 2020 | 19:20
Георги Иванов с наряд за дербито във Втора лига 28 октомври 2020 | 15:50
Великов: Перфектни сме, но Ловеч ни вкара с една изритана топка 27 октомври 2020 | 20:15
Желев: Всеки мач губим с 1 гол, отиваме в Благоевград да вземем нещо 27 октомври 2020 | 20:00
Иван Колев: Много труден мач, но играчите показаха класа 25 октомври 2020 | 17:47
Иван Василев: Такъв двубой рядко може да се види в efbet Лига 03 октомври 2020 | 18:51
Играч на Кариана изгоря за един мач 28 октомври 2020 | 15:00
Добри новини в Кариана - Мичев и Личев се завръщат 26 октомври 2020 | 16:47
Лудогорец 2 потрепери, но се наложи убедително над Септември (Симитли) 26 октомври 2020 | 16:31
Бивш голмайстор на Пирин блести за втория отбор на "орлетата" 26 октомври 2020 | 15:26
Мачове и резултати от 11-ия кръг на Втора лига, Лудогорец 2 разпиля Септември (Симитли) 26 октомври 2020 | 14:22
Венци Бонев поема детско-юношеската школа на Витоша (Бистрица) 26 октомври 2020 | 13:17
Владимир Димитров: Допуснахме твърде много грешки в защита (видео) 25 октомври 2020 | 18:00
Созопол и Септември (София) не успяха да си вкарат 25 октомври 2020 | 17:55
Пирин превзе Добрич за нова победа 25 октомври 2020 | 16:40
Янтра продължи с лошата серия и срещу Спортист (Своге) 25 октомври 2020 | 16:32