Ценно равенство за Сепси на Радослав Димитров (видео) 19 юли 2020 | 04:20
Радослав Димитров игра цял мач за Сепси при равенството 2:2 като гост на Хермащат в поредния кръг на румънското първенство. Двата тима са конкуренти във втората осмица и имат равен брой точки - по 28. Същият е активът и на Волунтари.

Херманщат поведе още в 5-ата минута с гол на Язалде, който прехвърли вратаря на гостите. В 35-ата стражът на Херманщат Кристиано сгреши фатално и Лоранд Фулоп отблизо вкара за 1:1.  10-има от Динамо (Букурещ) с положителни тестове за COVID-19
В края на полувремето Горан Каранович пропусна от чиста позиция за Сепси. В 73-ата минута Язалде подаде на Габриел Дебелю, който доближи домакините до победата, но в 82-ата отново Фупоп се разписа за крайното 2:2.

Сепси и Херманщат са на 7 точки над зоната на директно изпадащите, в която са Динамо (Букурещ) и Чиндия (Търговище).

Sorin Busu Sorin Busu24 Pavol Safranko18 Pavol Safranko
Тиаго Алмейда Тиаго Алмейда29 Ronaldo Octavion Andrei Deaconu13 Ronaldo Octavion Andrei Deaconu
Ищван Фулоп24 Ищван Фулоп
82' Lorand Fulop  Lorand Fulopгол
Давид Каядоизлиза Давид Каядо  80'
Petrisor Petrescuвлиза Petrisor Petrescu
Язалдеизлиза Язалде  79'
Sorin Busuвлиза Sorin Busu
77' Анас Ачахбар  Анас Ачахбаризлиза
Ronaldo Octavion Andrei Deaconu  Ronaldo Octavion Andrei Deaconuвлиза
Nicolae Carnat  Nicolae Carnatизлиза
Balazs Csiszer  Balazs Csiszerвлиза
Gabriel Debeljuhгол Gabriel Debeljuh  73'
68' Горан Каранович  Горан Карановичизлиза
Pavol Safranko  Pavol Safrankoвлиза
Razvan Tincu  Razvan Tincuжълт картон
Кевин Риманжълт картон Кевин Риман  64'
Кевин Риманизлиза Кевин Риман
Razvan Dalbeaвлиза Razvan Dalbea
46' Lorant Kovacs  Lorant Kovacsизлиза
Ищван Фулоп  Ищван Фулопвлиза
43' Nicolae Carnat  Nicolae Carnatжълт картон
35' Lorand Fulop  Lorand Fulopгол
33' Marius Stefanescu  Marius Stefanescuизлиза