Краев сменен при загуба на Жил Висенте (видео) 19 юли 2020 | 23:33
Българският национал Божидар Краев игра 61 минути за Жил Висенте при поражението с 0:1 от Беленензеш. Бившият футболист на Левски беше активен, но не успя да се разпише в трети пореден мач.

Жил Висенте беше в серия от три победи и се намираше в средата на класирането, а Беленензеш се нуждаеше от трите точки, за да се отдалечи от опасната зона.

Домакините от Лисабон пропуснаха две добри възможности до почивката, но като цяло мачът беше равностоен. В 47-ата минута Краев проби по десния фланг и центрира, но вратарят на Беленензеш Нилтон Варела се намеси. Минута по-късно стражът спаси удар на Краев от границата на наказателнот поле.

В 88-ата минута Марко Матиаш изскочи зад защитата на Жил Висенте и стреля силно. Денис отрази удара на бившия нападател на Шефилд Уензди, но при добавката той беше безпощаден.

Tiago Esagio Tiago Esagio13 Alex Pinto2 Alex Pinto
Thibang Sindile Theophilus Phete Thibang Sindile Theophilus Phete21 Rodrigao5 Rodrigao
Марко Матиасгол Марко Матиас  88'
84' Бертран Ив Барайе  Бертран Ив Барайежълт картон
79' Samuel Dias Lino  Samuel Dias Linoизлиза
Бертран Ив Барайе  Бертран Ив Барайевлиза
Матео Касиераизлиза Матео Касиера  78'
Alhassane Keitaвлиза Alhassane Keita
Cafumana Showизлиза Cafumana Show
Силвестре Варелавлиза Силвестре Варела
77' Rodrigao  Rodrigaoжълт картон
Ликаизлиза Лика  70'
Марко Матиасвлиза Марко Матиас
66' Alex Pinto  Alex Pintoжълт картон
61' Божидар Краев  Божидар Краевизлиза
Lourency  Lourencyвлиза
Уго Виейра  Уго Виейраизлиза
Сандро Лима  Сандро Лимавлиза
57' Рубен Рибейро  Рубен Рибейрожълт картон