ПСЖ отнесе Селтик в последната си контрола 22 юли 2020 | 12:14
Френският шампион Пари Сен Жермен записа убедителна победа с 4:0 над Селтик на “Парк де Пренс” снощи. Това беше последната проверка на тима преди финала за Купата на Лигата срещу Сент Етиен, който е в петък.

Килиан Мбапе откри резултата още в първата минута, а в 25-ата се разписа другата голяма звезда на парижани - Неймар. След почивката пък точни бяха появилите се в игра Андер Ерера в 48-ата минута и Пабло Сарабия в 67-ата. Така ПСЖ вкара цели 20 попадения и не допусна нито едно в трите си контроли преди завръщането си към официалните мачове.