Созопол надви Нефтохимик 25 юли 2020 | 15:26
В контролна среща, играна на "Арена Созопол", "небесносините" победиха отбора на Нефтохимик с 2:0.

Футболистите на Созопол бяха по-добрият отбор на терена и заслужено победиха с два гола разлика в един много интензивен и динамичен двубой.

През първото полувреме, в 19-ата минута Венцислав Гюзелев отбеляза за 1:0 за домакините, а в 64-ата минута Кристиян Иванов отбеляза за 2:0.

Добави коментар Коментари (10)

Пеп (Гост) 10 отговор
26 юли 2020 | 13:36

Щом Недялко Москов АХЕЛОЙСКАТА СВИНЯ ДАВА СЪВЕТИ И ОЦЕНКИ ВЪВ ФУТБОЛА.Закривай те го този спорт.Тази третокласна мутра с лице като на пришълец вместо да е в панделата,той капацитет го дава,еи затова и Лихтенщайн ни минават със светлини години. Рейтинг: 6 2

боби (Гост) 9 отговор
26 юли 2020 | 11:05

Тези които управляват сега са най големите лъжци и лапачи и лошо е че повечето са в общинския съвет!!! Ама щом и тотаджията Джамбазов е в ГЕРБ ДО КЪДЕ Е ДОКАРАХА!!! Рейтинг: 7 0

G.F. (Гост) 8 отговор
26 юли 2020 | 05:35

Москов е тотаджия крадец и долна твар.Ахелойски бек,който повече да не стъпил в бургас,при него са само схеми,футбол няма.Доказан мошеник и крадец,затвора му е малко. Рейтинг: 10 2

25 юли 2020 | 17:19

Ще се молете недялко москов да се върне,а много лаеехте против него сравнение с тези в момента той е класа...... Рейтинг: 4 12

тяната (Гост) 3 отговор
25 юли 2020 | 16:00

Жалко ръководство жалък треньор жалки играчи изпадаме!!! Рейтинг: 6 0

Нафта (Гост) 2 отговор
25 юли 2020 | 15:57

Пълен провал сме,този треньор от където излезе там да се връща.Трябва отбора изцяло да е от бургаски футболисти,а не софиянски дупета дошли на плаж в Бургас.Квартири,храна излишни разходи и не знаят нощо за духа на Нефтохимик. Рейтинг: 14 0

тоти (Гост) 1 отговор
25 юли 2020 | 15:36

Тия яко ще ги бият тази година с това недоразумение треньор!!! Рейтинг: 11 1

Втора лига

Кариана отново водач във Втора лига след късен обрат в Ловеч (видео) 27 октомври 2020 | 19:20
Светльо Диков прати Локо (Сф) на върха 25 октомври 2020 | 16:29
Великов: Перфектни сме, но Ловеч ни вкара с една изритана топка 27 октомври 2020 | 20:15
Желев: Всеки мач губим с 1 гол, отиваме в Благоевград да вземем нещо 27 октомври 2020 | 20:00
Иван Колев: Много труден мач, но играчите показаха класа 25 октомври 2020 | 17:47
Иван Василев: Такъв двубой рядко може да се види в efbet Лига 03 октомври 2020 | 18:51
Добри новини в Кариана - Мичев и Личев се завръщат 26 октомври 2020 | 16:47
Лудогорец 2 потрепери, но се наложи убедително над Септември (Симитли) 26 октомври 2020 | 16:31
Бивш голмайстор на Пирин блести за втория отбор на "орлетата" 26 октомври 2020 | 15:26
Мачове и резултати от 11-ия кръг на Втора лига, Лудогорец 2 разпиля Септември (Симитли) 26 октомври 2020 | 14:22
Венци Бонев поема детско-юношеската школа на Витоша (Бистрица) 26 октомври 2020 | 13:17
Владимир Димитров: Допуснахме твърде много грешки в защита (видео) 25 октомври 2020 | 18:00
Созопол и Септември (София) не успяха да си вкарат 25 октомври 2020 | 17:55
Пирин превзе Добрич за нова победа 25 октомври 2020 | 16:40
Янтра продължи с лошата серия и срещу Спортист (Своге) 25 октомври 2020 | 16:32
Фийни: Готови сме да покажем най-доброто си лице 24 октомври 2020 | 16:52