Бурята прекрати и мача на Царско село със Спортист (Своге) 25 юли 2020 | 20:45
Царско село победи Спортист (Своге) с 2:0 в първата си контролна среща преди подновяването на шампионата. Мачът бе прекратен в 70-ата минута заради сериозна буря и дъжд, който се изля над стадион „Арена Царско село“

В срещата се включиха някои футболисти, които се намират на проби. В това число влизат трима французи – Мохамед Брахими, Салиф Сисе и Аксел Гиеру. На проби се намират още Васил Божинов и Максим Киров. Дебют за Царско село направи Борис Галчев.

Двете попадения отбеляза Салиф Сисе в 10-ата и в 27-ата минута. Първо той получи подаване от Христов и засече топката в мрежата на съперника. Малко по-късно Мохамед Брахими даде добър пас на Сисе и той реализира с глава.

Малко преди края на полувремето Борис Галчев направи страхотно центриране в наказателното поле и Шарлестон игра с глава, но Стефано Кунчев спаси.

През второто полувреме Ивайло Марков нацели гредата след мощен шут от около 30 метра.

Главният съдия Георги Николов взе решение за прекратяване на срещата в 70-ата минута, след като времето не позволяваше мачът да се доиграе.

ЦАРСКО СЕЛО – СПОРТИС СВОГЕ 2:0
1:0 Сисе (10),
2:0 Сисе (27)

ЦАРСКО СЕЛО: Иванов, Божинов, Фиораванти, Шарлестон (46 – Марсков), Васев (67 – Дил. Георгиев), Галчев (46 – Ант. Георгиев), Брахими, Манев (46 – Гиеру), Киров (55 – Ушагелов), Христов (60 – Динев), Сисе

СПОРТИСТ: Кунчев, Томов, Николов, Харизанов, Кикарин, Стойчев, Аличков, Костадинов, Игнатов, Янакиев, Хаджиев (Димитров, Борисов, Карагьозов, Чарлов, Атанасов, Михайлов, Богомилов)

Добави коментар Коментари (1)

Костов (Гост) 1 отговор
26 юли 2020 | 10:44

Само Своге Оле! Рейтинг: 4 0

efbet Лига

Балъков: Показваме, че сме на прав път 15 януари 2021 | 14:19
Монтана привлече разтрогнал с ЦСКА 1948, разделя се с нападател 16 януари 2021 | 12:30
Арда се бави с новия договор на Ники Киров 16 януари 2021 | 10:29
Тони Здравков: Спокойни сме за вратарския пост, но ни трябва още един нападател 16 януари 2021 | 11:45
Монтана обяви пет контролни срещи 15 януари 2021 | 16:34
Юноша на Берое подписа първи професионален договор 07 януари 2021 | 14:22
Замесват ни в мениджърски игри, оплакаха се от Славия 16 януари 2021 | 06:14
Арда ще продължи подготовката си в Турция, обяви 4 контроли 15 януари 2021 | 19:57
Кукула и Октавио пропускат първата контрола на Берое 15 януари 2021 | 19:31
Румънци пратиха оферта за Матиас Курьор 15 януари 2021 | 18:04
От Славия отрекоха, че Садко е на проби в отбора 15 януари 2021 | 17:20
Серкан Юсеин взе наградата за Дебют на полусезона в ЦСКА 1948 15 януари 2021 | 17:05
Славия заминава на лагер в Анталия с група от 29 футболисти 15 януари 2021 | 17:03
Младежки национал на Беларус започна подготовка със Славия 15 януари 2021 | 13:50
Зимните контроли на тимовете от efbet Лига 15 януари 2021 | 12:08
ЦСКА 1948 обяви контрола с Динамо (Киев), вижте всички съперници на "червените" 15 януари 2021 | 10:58