Преборилият коронавируса Фелаини се завърна с хеттрик за 8 минути (видео) 26 юли 2020 | 15:31
Бившият халф на Евертън и Манчестър Юнайтед Маруан Фелаини се отчете с хеттрик за победата с 3:2 на настоящия му отбор Шандонг Луненг срещу Далиан Про от първия кръг на китайското първенство.

Резултатът за домакините от Далиан откри бившият нападател на Уест Бромич Саломон Рондон в 57-ата минута. След това обаче дойде звездният миг на Фелаини, който оформи своя хеттрик от голове с глава в рамките на едва осем минути - 79-ата, 83-ата и 86-ата. Още по-впечатляващ е фактът, че белгиецът прекара няколко седмици в болница през март и април, тъй като беше заразен с коронавирус. Неговите попадения се оказаха достатъчни за успеха на Шандонг, тъй като отборът на Рафаел Бенитес и Марек Хамшик стигна само до още един гол, дело на Маркус Даниелсон в добавеното време.

26 юли 2020 | 19:04

И с кво се преори?С педерсията на разни олигархчета,които искат да ни направят кученцас верижки ли?Пичката ви матерна Рейтинг: 5 5

Манцер84 (Гост)
26 юли 2020 | 21:43

Прав си брато,ама хората още не се усещат един ден как ще са с кучи вериги....,имам чувството ,че хората са много много загубени...тея милиарди идват от евро съюза,но Евросъюза е част от новия СВ. Ред , те дават парите,а после ще си играят с нас както си поискат и ще изплащаме тези пари до девето коляно,който е останал тука естествено ,нищо чудно и да ни завземат .... Рейтинг: 3 4

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Панцер74 (Гост)
26 юли 2020 | 22:32

Така е,но ти си от малкото будни хора,които носят глави на раменете не за украса!Жив и здрав! Рейтинг: 4 0

Световен футбол

След драма на "Маракана" титлата на Бразилия се решава в последния кръг 22 февруари 2021 | 14:39
Футболист на Орландо Сити бе арестуван заради сексуално насилие 24 февруари 2021 | 17:58
Нов филм за Пеле разказва историята на бразилеца 23 февруари 2021 | 17:47
Австралия и Катар отказаха участие на Копа Америка 24 февруари 2021 | 02:33
Бекъм взима Невил за треньор в Маями 06 януари 2021 | 19:31
Бивш футболист на Левски обяви края на кариерата си 15 февруари 2021 | 02:12
Сампаоли се доближава до Марсилия 23 февруари 2021 | 14:12
Това се казва фен 22 февруари 2021 | 19:43
Когато съдията се справя по-добре като защитник (видео) 22 февруари 2021 | 07:11
Скръбна вест в семейството на Роналдиньо 21 февруари 2021 | 18:58
Голяма част от квалификационните мачове в Азия са отложени 19 февруари 2021 | 12:51
Кавани може да се окаже в Бока през лятото 18 февруари 2021 | 17:38
Автобусът на нигерийски футболен отбор изгоря напълно 18 февруари 2021 | 17:32
ФИФА обяви голям спад на разходите за трансфери през януари 17 февруари 2021 | 20:29
Прокуратурата в Швейцария протестира срещу малките присъди на Валке и Ал-Хелаифи 17 февруари 2021 | 14:18
Счупен ВАР може да реши титлата в Бразилия 15 февруари 2021 | 11:59