Отборът на Стойчо Младенов продължава да е непобеден 20 август 2020 | 05:09
Стойчо Младенов продължи фантастичното си представяне начело на Кайсар. След дългата пауза заради коронавируса първенството на Казахстан се завърна с мачове само в Алмати без публика, а „пустинните вълци“ сразиха Шахтьор (Караганди) в първия двубой – 1:0. Това бе едва четвърти двубой за сезона за носителите на купата. Досега четата на Младенов има три победи (едната анулирана заради фалит на Иртиш) и едно равенство, което й отрежда четвърто място в класирането заради по-лоша голова разлика от Астана и Тобол. Лидер е Кайрат, който е и формален домакин на цялото първенство. Мартин Тошев вкара гол, но отборът му допусна обрат от 2:0 (видео)
Александър Морочкин вкара единствения гол в 67-ата минута. Българският нападател Александър Колев не игра.

През миналия сезон Кайсар постигна огромен успех, спечелвайки купата на Казахстан. В четирите мача досега отборът е допуснал само един гол.