Деулофеу може да се завърне в Ла Лига 08 септември 2020 | 13:11
Нападателят на Уотфорд Жерард Деулофеу е свързван със завръщане в Ла Лига. Най-вероятен кандидат за покупката му е Севиля, като “стършелите” ще искат 18 милиона паунда за продажбата му.

26-годишният испанец има договор с Уотфорд до 2023 година, но изпадането на тима от Висшата лига може да го принуди да напусне Англия. През сезон 2019-20 той изигра 28 мача и отбеляза 4 попадения във всички турнири. Милан и Наполи също имат интерес към привличането на Деулофеу, предаде Daily Telegraph.
Бивш играч на Куман го нападна: За 6 месеца не научих нищо от него
Футболистът беше част от състава на Севиля през сезон 2014-15, като записа 17 мача и отбеляза едва 1 попадение. После игра за кратко в Евертън и Барселона. Той приключи номадството си през 2017 година, когато пристигна на "Викъридж Роуд".