Интер вкара 5 в първата си контрола (видео) 16 септември 2020 | 02:19
Интер разгроми с 5:0 швейцарския Лугано в първата си предсезонна проверка. "Нерадзурите" играха при закрити врати в Пинетина, а дебют за отбора на Антонио Конте направи новото попълнение Ашраф Хакими. През първото полувреме в атака действаха Лаутаро Мартинес и Алексис Санчес, а Ромелу Лукаку влезе след почивката, когато Конте пусна изцяло различен състав.

Резултата откри Далберт в 4-ата минута, в 36-ата Кечкеш от Лугано си вкара автогол, а след това Каутаро Мартинес заби две попадения в рамките на 5 минути. Малко след началото на втората част Лукаку беше точен от дузпа за крайното 5:0.
Първи минути с екипа на Интер записа и Александър Коларов, а в игра влязоха и завърналите се Иван Перишич и Раджа Наинголан.

Лошата новина за Конте е контузията на Николо Барела, но по първоначални информации тя не е сериозна.

Интер (първо полувреме): Ханданович; Бастони, Ранокия, Шкриняр; Хакими, Барела (20 - Агуме), Сенси, Галярдини; Далберт; А. Санчес, Л. Мартинес
Интер (второ полувреме): Раду; Д'Амброзио, Де Фрай, Коларов; А. Йънг, Наинголан, Брозович, Перишич; Ериксен; Лукаку, Салседо

Добави коментар Коментари (5)

Дибала (Гост) 5 отговор
16 септември 2020 | 09:56

Не мога ги разбера тея италианци махат с ръце и крещят солди инкацато, ШЛ туто инкацато, Juventus молто инкацато... Рейтинг: 2 5

Роналдо (Гост) 4 отговор
16 септември 2020 | 09:53

Ако вдигнат заплатата на жена ми за сметка на моята отивам в Интер Маями. Никога няма да предам двете маршрутки фенове ходещи на домакинските ни мачове Рейтинг: 1 4

Дибала (Гост) 3 отговор
16 септември 2020 | 09:51

Голяма драма... За да ми вдигнат заплатата трябва да отрежат от тази на мъжа ми Роналдо. Какво да правя...кариерата или семейството.. Помогнете! Рейтинг: 3 5

Роналдо (Гост) 2 отговор
16 септември 2020 | 09:44

Да ни местят в Африка...ще вземем африканската ШЛ този сезон. А феновте ни ще са на родна земя... И Хари ще е близо.. Ще има хот марокански нощи..Киелини обеща да си направи сюнет и да влезе в правата вяра Рейтинг: 4 4

Дибала (Гост) 1 отговор
16 септември 2020 | 09:41

Президента Ердоган кажа че съм единственият от който могат да вземат пари, щото другите куци атове или дърти или много куци. Президента говори за някаква дупка в балансите на клуба.. Не го разбирам.. Дупката е или на гъза или на устата... Италианци.. Само говорят и махат с ръце а после нищо.. А сега кашоните ни имитират и те били с 5 на нула. Роналдо реве по душа... Нямало да вземе златна топка и този сезон.. Рейтинг: 2 5

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Италия

Милан укроти "вълците" в зрелищен мач, но даде три жертви (видео) 28 февруари 2021 | 23:40
Пиоли: Два негативни мача не могат да заличат натрупаното ни самочувствие 01 март 2021 | 00:47
Ювентус привлича Дракслер без пари 01 март 2021 | 07:40
Наполи се справи с “вещиците” (видео) 28 февруари 2021 | 21:25
Орсато призна за своя голяма грешка и разкри какво го е попитал Роналдо 01 март 2021 | 00:15
Джорджина: Отначало ме беше срам да тренирам пред Кристиано 28 февруари 2021 | 17:36
В Наполи наложиха медийно ембарго 01 март 2021 | 05:38
Фонсека: Имаме проблем срещу големите 01 март 2021 | 01:27
Лукаку: Искаме да покажем на съперниците ни, че сме тук 28 февруари 2021 | 20:18
Конте: Цялата ни работа се отплаща 28 февруари 2021 | 19:13
Удинезе повали Фиорентина с късен гол (видео) 28 февруари 2021 | 18:25
Каляри излезе от своя кошмар с победа срещу последния (видео) 28 февруари 2021 | 18:05
Интер се развихри срещу Дженоа и е все по-близо до Скудетото (видео) 28 февруари 2021 | 17:57
Аталанта подчини Сампдория и изрита Рома от Топ 4 (видео) 28 февруари 2021 | 15:28
Италианската федерация предлага нов договор на Манчини 28 февруари 2021 | 11:25
Антов може да запише първи минути за Болоня в сряда 28 февруари 2021 | 10:36