Левандовски е получил почивка и ще бъде готов за Суперкупата на Европа 21 септември 2020 | 18:49
Голмайсторът на Байерн Мюнхен Роберт Левандовски пропусна днешната тренировка на баварския гранд, който започна подготовка за мача за Суперкупата на Европа срещу Севиля в четвъртък. Левандовски получи почивка, но ще бъде на линия за двубоя срещу испанския тим. Дейвид Алаба, който не игра при разгромната победа с 8:0 срещу Шалке 04 на старта на сезона в Бундеслигата в петък заради мускулен проблем, поднови нормални занимания.
Сериозен проблем за Байерн преди финала за Суперкупата
Победителят в Шампионската лига Байерн ще се изправи срещу носителя на трофея в Лига Европа Севиля в Будапеща. УЕФА разреши за срещата да бъдат отворени 30 процента от капацитета на 67-хилядния стадион "Пушкаш Арена", като двата клуба получиха по 3 хиляди билета за своите фенове. Мачовете под егидата на Европейската футболна централа през този сезон досега се играят при закрити врати заради пандемията от коронавирус.

Добави коментар Коментари (1)

Boi (Гост) 1 отговор
23 септември 2020 | 15:51

5:0za BAYERN Рейтинг: 0 0

Германия

Филип Лаам за Льов: Още преди две години му казах нещо, но... 25 ноември 2020 | 17:33
В Дортмунд виждат Холанд "дълго време" в клуба 27 ноември 2020 | 16:43
Байерн и Ливърпул с най-много номинации за футболист на годината на ФИФА (гласувайте) 25 ноември 2020 | 11:56
Марко Розе: Още нищо не е решено 26 ноември 2020 | 11:13
Байерн отново наказа РБ Залцбург и влетя в 1/8-финалите (видео) 25 ноември 2020 | 23:59
Един от тези ще е "Вратар на годината" (гласувайте) 25 ноември 2020 | 12:17
Статистиката на Холанд, от която треперят всички вратари 25 ноември 2020 | 11:18
Борусия (Дортмунд) спасява Ериксен 25 ноември 2020 | 05:26
Минимална победа осигури важно предимство за ПСЖ спрямо Лайпциг (видео) 25 ноември 2020 | 00:39
Небрежно Ерлинг Холанд счупи нов рекорд и развинти пореден съперник (видео) 24 ноември 2020 | 23:59