Динамо (Брест) удари БАТЕ със скандален гол преди сблъсъка с Лудогорец (видео) 26 септември 2020 | 23:02
Съперникът на Лудогорец в Лига Европа - Динамо (Брест), срази БАТЕ Борисов с 4:2 като гост в дербито на 25-ия кръг на първенството на Беларус. Динамо, който е миналогодишен шампион, се придвижи след тази победа на 6-о място в класирането с 38 точки. БАТЕ води с 49, с 2 повече от втория Неман (Гродно). Срещата на Динамо и Лудогорец е в четвъртък в Минск.

В герой за гостите от Брест се превърна ветеранът Сергей Кривец, който нокаутира бившия си отбор с два гола. Истински скандал обаче предизвика първото попадение на Кривец в 91-ата минута, с което той направи резултата 2:3. Ударът му се отби в горната греда, тупна на голлинията и съдията зачете попадение. Това отприщи яростта на феновете на БАТЕ и те започнаха да скандират: "Позор, Позор!"
Седко в 9-ата минута и Савицки в 49-ата направиха 0:2 за Динамо, но Мукам в 71-ата и Неманя Милич в 80-ата изравниха. Мукам се разписа след асистенция на неостаряващия Павел Нехайчик, а след това асистира на Милич за 2:2. Тогава на сцената се появи Кривец, който изведе своите напред със спорния гол в 91-ата минута, а след това вкара и още едно попадение в 94-ата за крайното 2:4.

Състав на Динамо (Брест): Сергей Игнатович, Александър Павловец, Кирил Печенин (82 - Максим Витус), Йевхен Хачериди, Артьом Биков, Сергей Кисляк, Павел Седко (65 - Дейвид Тве), Роман Юзепчук, Денис Лаптев, Павел Савицки (87 - Сергей Кривец)

Добави коментар Коментари (6)

Щом са по добри от (Гост) 6 отговор
27 септември 2020 | 09:26

БАТЕ, трудно ще ги победи Лудогорец. Мноо трудно, ако изобщо ги победи. Рейтинг: 1 7

А щом Динамо е (Гост)
27 септември 2020 | 09:43

по-добър от БАТЕ, познайте кой ще победи в мача - Динамо Брест- Лудогорец? Рейтинг: 4 3

Ba4o (Гост)
27 септември 2020 | 18:09

ОЧЕВАДНО Е ЧЕ БАТЕ СА КРИЗА ОТ ОКОЛО МЕСЕЦ.ИМАХА ПРОБЛЕМИ С КЛЮЧОВИ ИГРАЧИ И КОЛКОТО И ДОБРИ РЕЗЕРВИ ДА ИМАТ СЕ ВИЖДА,ЧЕ НЯМА КАК ДА ЗАМЕСТЯТ ТИТУЛЯРИТЕ.РЕЗУЛТАТА ПОДВЕЖДА ЕДИН СЛАБ БАТЕ И 2 ГОЛА НА ДИНАМО СЛЕД КОЕТО СЕ НАПЪНАХА МАЛКО И ИЗРАВНИХА ИМАХА ОЩЕ 4-5 ПОЛОЖЕНИЯ ОТ КОИТО 2 ЧИСТИ,НО ПРОПУСНАХА И КОГАТО ИСКАХА ДА ОТБЕЛЕЖАТ ПОБЕДЕН ИЗПУСНАХА ДИНАМО НА КОНТРА,ПОНЯКОГА СТАВА ТАКА.НО ОПРЕДЕЛЕНО БАТЕ СА ВЪВ КРИЗА ВИДЯ СЕ И СРЕЩУ ЦСКА,ЧЕ ДОРИ НЯМАХА АЛТЕРНАТИВА ПРЕЗ ЦЕЛИЯ МАЧ,А ДОСТАТЪЧНNО ДОКАЗАТЕЛСТВО Е И ФАКТА ТОЛКОВА СМЕШЕН ОТБОР КАКЪВТО СА ЦСКА ДА ПОБЕДИ БАТЕ СМЯТАЙТЕ КОЛКО СА ЗЛЕ.А ЛУДОГОРЕЦ АКО ИГРАЕ КОНЦЕНТРИРАНО Е С 4 КЛАСИ НАД ЦСКА`ДОКАТО ДИНАМО СА НА КАНТАР С БАТЕ КОЕТО ЗНАЧИ,ЧЕ ЛУДОГОРЕЦ НЯМА ДА ИМАТ ПРОБЛЕМ В БЕЛАРУС,ВСЕ ПАК НЯМА ДА Е ЛЕСЕН МАЧ`,НО ЛУДОГОРЕЦ ЩЕ СЕ КЛАСИРА. Рейтинг: 1 1

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Loko (Гост) 5 отговор
27 септември 2020 | 01:33

Тия Брест като нашия Литекс- София ... съдията яко ги бута! Рейтинг: 10 17

Рив (Гост)
27 септември 2020 | 13:04

В уоutube гледах репортаж на мача,показваха ситуацията с третия гол от няколко ракурса.Малко трудно е да се определи дали имаше гол,но за мен по-скоро топката беше вътре. Рейтинг: 1 0

Добре ,че беше платената (Гост)
27 септември 2020 | 13:20

За да бият с 2:0 Заралии , много , много слаб Нямахорец ! Рейтинг: 1 3

Петриньо (Гост) 4 отговор
26 септември 2020 | 23:25

Тия ша ни разпорят Анално! Мечтая си за Бочето, но цеката не го пуска! Рейтинг: 11 12

R.E.A.L.ity (Гост) 3 отговор
26 септември 2020 | 23:10

Kazvat che silni Golemi vetrove nasochvat techeniata kum polusa ... Naprimer toplia Gulfstream idval ot Ledovete na Antarktida ! ... ot Uznia polus i otiva kum Severnia polus..kude izchezva i kak Hilladi ili Millioni godini idva ot nakade i izchezva na Nakade..Susto i oblazite, vetrovete imat dvizenie kum Severnia polus na nakude...Tova e vuzmozno samo ako atmosferata, techeniata produlzavat prez polusa vuv vutreshia okean i atmosfera na vutreshnata chast ot korata i izlizat prez Uznia Polus.. Рейтинг: 3 3

Virtuality (Гост)
27 септември 2020 | 09:12

Казват, че има огромен градиент на въздуха и идиотщината между левия и десния ти лоб. Това е породено от липсата на образование, заинтересованост от истината и генерално заблуждение, че щом някой е казал, че е господ, значи е Рейтинг: 5 0

dzzudzzenzzeto mezzko (Гост) 2 отговор

CRISTIANO RONALDO IS THE BEST PLAYER IN THE WORLD FOR ALL TIMES ------------ -------------- ------------- Рейтинг: 4 6

Дамаджан (Гост)
26 септември 2020 | 23:27

CRISTIANO RONALDO IS THE BEST GENDER IN THE WORLD FOR ALL TIMES . Рейтинг: 2 4

Хаххахаха (Гост) 1 отговор
26 септември 2020 | 23:03

Кви са тия колхози бе..... Такива тр да играят осем предварителни кръга Рейтинг: 4 6

Отборът на Велковски взе важна победа като гост 23 януари 2021 | 22:44
Златан Байрамович и Елвир Рахимич няма да бъдат помощници на Петев 27 януари 2021 | 11:34
Божидар Краев с цял мач при загуба на Фамаликао 25 януари 2021 | 04:16
Мартин Минчев игра при успех на Спарта 24 януари 2021 | 22:27
Спортинг спечели Купата на португалската футболна лига 24 януари 2021 | 14:48
Сблъсъкът между Карабельов и Вутов в Унгария не излъчи победител 23 януари 2021 | 22:09
Диего Коща отказа на Трабзонспор 22 януари 2021 | 15:36
Брага се възползва от кадровата криза в Бенфика (видео) 21 януари 2021 | 02:03
Аякс и Фейенорд продължават за Купата на Нидерландия 21 януари 2021 | 01:19
Спарта би последния, Минчев не влезе (видео) 20 януари 2021 | 21:33
Невероятни пропуски на Станислав Костов провалиха Олимпиакос (видео) 20 януари 2021 | 21:00