Астън Вила с четвърта поредна победа (видео) 28 септември 2020 | 21:42
Астън Вила записа четвърта поредна победа от началото на сезона, въпреки че две от тях бяха в Купата на Лигата. Във втория си шампионатен мач бирмингамци стигнаха до класическото 3:0 при гостуването си на Фулъм. Лондончани записаха трета поредна загуба, като на този етап се очертават като фаворит за изпадане веднага след завръщането си във Висшата лига.

Тимът на Дийн Смит реши мача много рано, след като до 15-ата минута водеше с два гола, а третото попадение реализира в началото на втората част.

Джак Грийлиш откри резултата след четири минути игра. Той бе изведен отлично от Макгин и преодоля Ареола. Защитата на домакините зпитваше сериозни проблеми и в 15-ата минута бе матирана отново, а Грийлиш пак бе замесен. Той изведе Магкин, а шотландецът намери Хурихейн за втория гол в мача.

До почивката Вила пропусна няколко положения да увеличи преднината си, но в началото на второто полувреме стигна до трети гол. След центриране от фаул на Хурихейн защитата на Фулъм се изтегли, а за Тайрън Мингс остана да засече топката към мрежата.

След като губеше с 0:3, тимът на Скот Паркър се активизира. Попадение на Рийд бе отменено след дълго разглеждане с ВАР. Съдията прецени, че е имало нарушение на Митрович. Лондончани обаче заиграха доста по-добре и създадоха няколко положения, които не успяха да реализират. Митрович на няколко пъти стреля с глава, а малко преди края удар на Джо Брайън завърши в гредата, след като Мартинес успя да отклони топката.

Максим Льо Маршан Максим Льо Маршан20 Марвалъс Накамба19 Марвалъс Накамба
Абубакар Камаражълт картон Абубакар Камара  90' Тайрън Мингс  Тайрън Мингсжълт картон
87' Дъглас Луис  Дъглас Луисизлиза
Марвалъс Накамба  Марвалъс Накамбавлиза
84' Махмуд Хасан-Трезеге  Махмуд Хасан-Трезегеизлиза
Бертран Траоре  Бертран Траоревлиза
Боби Рийдизлиза Боби Рийд  78'
Кебановлиза Кебано
77' Конър Хурихейн  Конър Хурихейнизлиза
Jacob Ramsey  Jacob Ramseyвлиза
Максим Льо Маршанжълт картон Максим Льо Маршан  68'
59' Джон Макгин  Джон Макгинжълт картон
Майкъл Хекторизлиза Майкъл Хектор  58'
Максим Льо Маршанвлиза Максим Льо Маршан
48' Тайрън Мингс  Тайрън Мингсгол
Денис Одойжълт картон Денис Одой  47'
Джо Брайънжълт картон Джо Брайън  45'
Кени Тетеизлиза Кени Тете  39'
Абубакар Камаравлиза Абубакар Камара
Том Киърнижълт картон Том Киърни  23'
15' Конър Хурихейн  Конър Хурихейнгол
Боби Рийджълт картон Боби Рийд  11' Мат Таргет  Мат Таргетжълт картон
4' Джак Грийлиш  Джак Грийлишгол
0
4'
Джак Грийлиш
15'
Конър Хурихейн
48'
Тайрън Мингс

Добави коментар Коментари (1)

Илиян (Гост) 1 отговор
28 септември 2020 | 21:50

абе идиоти, прочетете първите две изречения на статията си и вижте какви глупости пишете Рейтинг: 2 4

Англия

Уудуърд: Видяхме много върхове с Оле, ще продължим да го подкрепяме всяко лято 04 декември 2020 | 09:49
Гуардиола обяви след колко мача ще се пенсионира 04 декември 2020 | 16:42
Шансовете за Рашфорд се увеличават 04 декември 2020 | 16:06
Най-сетне добри новини за Клоп и Ливърпул 04 декември 2020 | 15:00
Союнджу е получил усложнение на контузията си в мача на Лестър срещу Зоря 04 декември 2020 | 10:28
Саутхaмптън поднови договора на Ян Беднарек 04 декември 2020 | 11:46
Наполи опитва да отмъкне млад талант на Челси 04 декември 2020 | 13:07
Дани Ингс поднови тренировки, възможно е да играе още в понеделник 04 декември 2020 | 12:21
Артета и Клоп набелязали халф на Брайтън 04 декември 2020 | 10:57
Моуриньо: Срещу отбори като ЛАСК и Лудогорец някои играчи не се чувстват на място 04 декември 2020 | 02:54
Лестър допусна нова загуба (видео) 03 декември 2020 | 22:16
Груби грешки и 3:3 между ЛАСК и Тотнъм (видео) 03 декември 2020 | 21:52
Рашфорд под въпрос за гостуването на Ман Юнайтед на Уест Хам 03 декември 2020 | 17:11
За първи път от 266 дни: над 10 000 гледаха на живо футбол в Англия 03 декември 2020 | 17:00
Висшата лига подпомага клубовете от долните дивизии с 250 млн. паунда 03 декември 2020 | 15:56
Артета: Ще бъде странно да играем отново пред фенове 03 декември 2020 | 13:38