Манчестър Юнайтед този път нямаше драми срещу Брайтън 30 септември 2020 | 23:59
Манчестър Юнайтед постигна убедителна победа с 3:0 при гостуването на Брайтън и се класира за четвъртфиналите в Купата на Лигата. За разлика от преди няколко дни, когато на същия стадион “червените дяволи” стигнаха до драматичен успех с дузпа в 98-ата минута, днес тимът на Оле Гунар Солскяер нямаше големи проблеми.

Срещата, която се игра под проливен дъжд, като цяло бе равностойна, като и двата отбора имаха положения. В основата на успеха на гостите бе Хуан Мата. Испанецът центрира към Скот Мактоминей за първия гол, който падна в края на първата част. Мата се разписа за 0:2 в 73-ата минута, след като бе изведен от Ван де Беек. Погба оформи крайния резултат след отлично изпълнен фаул 10 минути преди края. Солскяер даде почивка на доста от основните си играчи, но футболистите, които пусна, не го разочароваха.

За четвъртфиналите на турнира се класира и Евертън. “Карамелите” спечелиха с 4:1 домакинството си на Уест Хам. Доминик Калвърт-Люин се отличи с хеттрик. 23-годишният нападател се представя великолепно след пристигането на Карло Анчелоти. От началото на този сезон той има вече 8 попадения, като това му е втори хеттрик. Евертън пък записа шеста поредна победа - 3 в шампионата и 3 в Купата на Лигата.

01 октомври 2020 | 19:02

евала на манафите, биха резервите на Брайтън. Пак играха на контри и като мишки почти цял мач. Олето друго не знае. Идеален резултат, скоро няма да се отърват от тоя некадърник. И даааа - тука сме хейтърите Рейтинг: 1 0

KУP ЗA CПOPTAЛ (Гост) 9 отговор
01 октомври 2020 | 09:47

За да няма недоразумения този път. От Манчестър Юнайтед директно са пропуснали хората с ВАР и директно са платили на Брайтън. Рейтинг: 2 10

five beams (Гост) 8 отговор
01 октомври 2020 | 07:56

Хейтърчетата днес не се чуват. Сигурно преглеждат видеозаписа от мача за да преброят пак гредите ударени от "чайките". Рейтинг: 16 2

Олеле (Гост) 7 отговор
01 октомври 2020 | 07:23

Олето лека полека почна да налучква състава . Очакваме зимата сергията за разспродажба на Мю да е добре заредена . Дано не сме на загуба пак от разспродажбата Рейтинг: 10 0

50/50 (Гост) 6 отговор
01 октомври 2020 | 07:02

Санчо Рейтинг: 1 0

50/50 (Гост) 5 отговор
01 октомври 2020 | 07:01

За да сме точни гола на погба е голяма харабия след рикошет в гърба... Без малко да го помисля за бекъм или зиданХубавото е, че е и резервите искат много да играят, така че оле трябва да ги пуска.... Мактомини, ван де беек и предпочитам игало пред онова дърво марсиал... Трябва ни нападател, който да вкарва положенията и ако баи влезе отзад с тиквата добре.... Не ни трябва Данчо. Рейтинг: 9 2

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Фен на Юнайтед (Гост) 4 отговор
01 октомври 2020 | 01:18

Прилично представяне.Скромна игра но днес Мата беше над всички.Красива асистенция и от Ван де Беек и солидна игра в защита.Дийн Хендерсън е бъдещото под рамката на вратата за Юнайтед.Но проблемът е че няма как да играят Фернандес,Погба и Беек заедно защото отборът става много офанзивен трябва да има типичният разбивач в средата в лицето на Мактоминей или Матич. Рейтинг: 17 0

фен (Гост)
01 октомври 2020 | 09:57

Погба защо трябва да играе? Рейтинг: 5 0

ггмю (Гост)
01 октомври 2020 | 14:46

Аз си мисля за ромб:Матич, Погба, Беек, Бруно. Отпред Марсиал и Раши. И без това Гринууд се изолира Рейтинг: 0 0

01 октомври 2020 | 15:02

Мата му се играе, две не вижда. Не знам защо не получава повече време в първенството. Нито той, нито Грийнуд могат да издържат всички мачове, но можеше да ги върти. Бруно също имаше нужда от почивка и пак Мата беше отговорът, но не. Пазим го за безсмислените мачове. А ПОГБА НАЙ-ДОБРЕ ДА НЕ ПРИПАРВА ДО ТЕРЕНА. Ще го пзаим за финалните 5 минути! Рейтинг: 2 0

Косача (Гост) 3 отговор
01 октомври 2020 | 00:42

Накратко за мача: Юнайтед през второто полувреме играха доста по-добре от първото. Имаше разнообразие в атака и все пак някакви идеи отпред, за разлика от първата част. Беек е играч на маача, понеже нямаше нито едно грешно отиграване и задължително трябва да бъде титуляр в неделя срещу Тотнъм. Така както трябва да играят още и Мата, Бейли и Мактомини. Бейли е железен отзад, единствено многото контузии го възпираха да бъде постоянен миналият сезон - той е досто по-добрият вариант от Линдельов. Но трябва да се видят заедно Бруно, Погба и Беек заедно в халфовата линия. Рейтинг: 11 0

50/50 (Гост)
01 октомври 2020 | 06:54

Както казват в Англия приятелю.... Lindel.... Off... Рейтинг: 4 0

Evertonian (Гост) 2 отговор
01 октомври 2020 | 00:27

Мисля че е редно като се пише заглавие да се спомене по нещо и за двата мача в него иначе как да разбера че тук е написано за Евертън... не знам може пък да съм пристрастен но мисля че така е редно! Рейтинг: 13 1

Реда (Гост)
01 октомври 2020 | 08:29

Редакторчето ви забрави , очаквай дълга статия за Карлето и Хамес в знак на компенсация Рейтинг: 0 0

Съставите на Ливърпул и Манчестър Юнайтед 17 януари 2021 | 17:37
Солскяер: Ако се изкачиш на Еверест и се отпуснеш - умираш 17 януари 2021 | 11:58
Клоп: И за секунда не съм си помислял, че може да съм мениджър на Манчестър Юнайтед 17 януари 2021 | 12:27
Ман Сити готви селекция за 200 милиона, Гуардиола има изненадваща цел за атаката 17 януари 2021 | 13:19
Бербатов припомни хеттрика си срещу Ливърпул и първия си гол в Премиър лийг 17 януари 2021 | 14:03
Атлетико Мадрид не се е отказал от Лаказет 17 януари 2021 | 04:24
Брайтън удължи договор на талантлив защитник 17 януари 2021 | 17:34
Линекер посочи най-добрия играч на Челси 17 януари 2021 | 13:23
Неделята на дербитата 17 януари 2021 | 07:05
Лийдс преследва халф на Фиорентина 17 януари 2021 | 05:02
Лампард: Нуждаехме се от тази победа 17 януари 2021 | 03:01
Юве продължава да кръжи около Жиру 17 януари 2021 | 02:19
Моуриньо склонен да върне Ериксен в Тотнъм, но... 17 януари 2021 | 01:45