Божидар Краев остана резерва при победа на Мидтиланд 18 октомври 2020 | 04:13
Националът Божидар Краев започна като резерва и остана на скамейката до края при победата на Мидтиланд над Одензе с 3:1 в двубой от петия кръг на датската Суперлига.

Гостите поведоха в 26-ата минута чрез Емануел Саби, който се възползва от подаване на Мадс Фрокяер-Йенсен.

Две минути преди края на първата част вратарят на гостите Оливер Кристенсен спаси дузпа, изпълнена от Евандер.

През второто полувреме шампионите обърнаха резултата. Сори Каба изравни в 66-ата, а в 81-ата минута Андерс Драйер направи обрата пълен. Четири минути преди края на сблъсъка Пионе Систо сложи край на спора.

В класирането Мидтиланд е втори с 10 точки, на две зад лидера Брьондби, като има и мач повече.

Добави коментар Коментари (11)

Краев (Гост) 11 отговор
18 октомври 2020 | 14:52

Ей, мушмороци, нищо не разбирате от футбол. Аз съм в Европа, а вие в калта на българския футбол. И дори да търкам пейката в чужбина, пак съм по-добре от вас. И колкото да не ви се иска, аз ще съм футболист на годината и капитан на нац.отбор. Само че, в плановете ми за следващия век, в новото прераждане. Дано обаче Господ не ме прероди в момиче, че и без друго съм с женско мислене... Рейтинг: 1 1

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Краев (Гост) 10 отговор
18 октомври 2020 | 14:44

webley revolver (Гост) 9 отговор
18 октомври 2020 | 09:41

Нашата гордост! Капитан, футболист на годината! Е, твърда резерва в клубния си отбор, но все пак е в групите на ШЛ. Да отгатнем ли, колко минути ще запише? Айде няма нужда. Рунтавелката в малкото пъти, в които въобще го пускат, хвърчи като муха без глава. Рейтинг: 14 0

бай Стоил (Гост) 8 отговор
18 октомври 2020 | 09:29

И аз съм горд с този нешлифован диамант Божката Краев с голата глава! Днес резерва в Дания, утре силен трансфер я в Торпедо Кутаиси, я в Анортозис Фамагуста. Хайде, Божка, мачкай! Рейтинг: 14 0

С (Гост) 7 отговор
18 октомври 2020 | 09:12

Гордея се Рейтинг: 8 0

Sa6o (Гост) 6 отговор
18 октомври 2020 | 08:43

Божинов, Краев и сие...родители на чалгофутболен фолклор. Аз се гордея! Рейтинг: 5 0

18 октомври 2020 | 07:12

Божка., едно е отбора ти да играе в шампионска лига, а съвсем друго е ти да играеш в отбора.Ако играеш така както срещу Уелс, не виждам как и в групата ще попадаш.Така че , стягай се и тренирай повече, а по-малко говори. Рейтинг: 15 0

Българи зад граница

Гол на Станислав Костов не стигна на Олимпиакос да спре пропадането (видео) 23 януари 2021 | 21:15
Секунди не стигнаха на Гълъбинов и компания да шокират отново Рома на "Олимпико" (видео) 23 януари 2021 | 18:02
Сблъсъкът между Карабельов и Вутов в Унгария не излъчи победител 23 януари 2021 | 22:09
Ради Димитров с асистенция при разгромна победа на Сепси 23 януари 2021 | 21:38
Велковски и Серкъл Брюж се закотвиха на дъното 21 януари 2021 | 00:50
Отборът на Велковски взе важна победа като гост 23 януари 2021 | 22:44
Стефан Велков остава в Германия, дебютира часове след подписа си 23 януари 2021 | 19:08
Хайдук поднови сезона с победа, но без Димитров 22 януари 2021 | 22:49
Петев: Ще докажа на критиците, че грешат 22 януари 2021 | 22:24
Академика (Клинчени) с Пашов и Чунчуков загуби като гост 22 януари 2021 | 21:35
Малинов и Льовен направиха обрат от 0:2 21 януари 2021 | 21:45
Официално! Ивайло Петев е новият треньор на Един Джеко и Босна 21 януари 2021 | 16:51
Бивш футболист на Етър ще играе във вицешампиона на Северна Македония 21 януари 2021 | 14:05
Юрдинген освободи Стефан Велков 21 януари 2021 | 06:53
Домакинска загуба спря възхода на Хатайспор (видео) 20 януари 2021 | 22:06
Спарта би последния, Минчев не влезе (видео) 20 януари 2021 | 21:33