Гасперини: Много и хубави голове, чакаме мачовете с Ливърпул и Аякс 22 октомври 2020 | 02:25
Треньорът на Аталанта Джан Пиеро Гасперини заяви, че отборът му е показал истинското си лице при победата с 4:0 над Мидтиланд в Шампионската лига, а не при загубата с 1:4 от Наполи преди няколко дни.

"Направихме толкова много добри мачове и е нормално понякога да се случи да не играем така, както можем. Срещу Наполи стана точно това, но ние сме отбор, който винаги реагира след лоши резултати. Трябваше да спечелим днес и постигнахме целта си, макар че не беше лесно и резултатът заблуждава", каза Гасперини.
"Вкарахме красиви голови. Искахме да стартираме в Шампионската лига с победа, а не като миналия сезон. Чакаме с нетърпение мачовете срещу Аакс и Ливърпул, те ще са ключови за класирането в групата. Важното е, че преди тях вече имаме 3 точки", не скри задоволството си опитният специалист.

"Радвам се за Алексей Миранчук, който игра добре и вкара гол. Той беше извън терените в продължение на месец заради контузия и не е тренирал пълноценно. Искам да подчертая, че се справихме много добре в защита", добави Гасперини.
Марио Пашалич88 Марио Пашалич
89' Алексей Миранчук  Алексей Миранчукгол
Пионе Систоизлиза Пионе Систо  87'
Mikael Andersonвлиза Mikael Anderson
86' Кристиан Ромеро  Кристиан Ромероизлиза
Хосе Луис Паломино  Хосе Луис Паломиновлиза
84' Кристиан Ромеро  Кристиан Ромерожълт картон
80' Дуван Сапата  Дуван Сапатаизлиза
Алексей Миранчук  Алексей Миранчуквлиза
Ремо Фройлер  Ремо Фройлеризлиза
Матео Песина  Матео Песинавлиза
Пионе Систожълт картон Пионе Систо  74'
68' Алехандро Гомес  Алехандро Гомесизлиза
Марио Пашалич  Марио Пашаличвлиза
Луис Муриел  Луис Муриелизлиза
Йосип Иличич  Йосип Иличичвлиза
Сори Кабаизлиза Сори Каба  60'
Evander Ferreiraвлиза Evander Ferreira
42' Луис Муриел  Луис Муриелгол
36' Алехандро Гомес  Алехандро Гомесгол
26' Дуван Сапата  Дуван Сапатагол
10 Извършени фалове 12
26'
Дуван Сапата
36'
Алехандро Гомес
42'
Луис Муриел
89'
Алексей Миранчук

Добави коментар Коментари (2)

Juve.10 (Гост) 2 отговор
22 октомври 2020 | 12:36

Аталанта се представи феноменално ,но да не забравяме че този отбор -Миттиланд,не е мерило.Ще се види реално на какво дередже са срещу Аякс и Ливърпул.Пожелавам им успех,както и на другите италиански отбори,без лайняния Принтер. Евроидиотите не им е мястото в ШЛ. Рейтинг: 5 1

Италианските медии останаха разочаровани от Ибрахимович 27 януари 2021 | 12:55
Думите на Ибра, които накараха Лукаку да побеснее (видео) 27 януари 2021 | 02:01
Щастливият Ериксен: За мен това беше перфектният пряк свободен удар 27 януари 2021 | 10:57
Пиоли: Червеният картон обърна мача 27 януари 2021 | 02:28
Официално: Кокорин е играч на Фиорентина 27 януари 2021 | 11:01
Млад французин пристигна за медицински прегледи в Ювентус 27 януари 2021 | 11:52
Мусакио вече е в Рим (видео) 27 януари 2021 | 07:56
Аржентинец от ЦСКА (М) отива в Серия "А" 27 януари 2021 | 04:45
Конте: Дори да не бяха изгонили Ибрахимович, пак щяхме да победим 27 януари 2021 | 02:57
Севиля обяви трансфера на Папу Гомес 27 януари 2021 | 01:06
Истинско шоу в Милано: голяма свада, червен картон, съдийска смяна и победен гол в 97-ата минута 26 януари 2021 | 23:48
Пирло предупреди: Юве може да последва съдбата на Байерн и Реал М 26 януари 2021 | 19:56
Талисманът на Милан, който все още не е губил с екипа на тима 26 януари 2021 | 18:18
Папу Гомес се сбогува с Аталанта и пристигна в Севиля (снимки) 26 януари 2021 | 16:53
Наказаха Конте заради скандала със съдията в събота 26 януари 2021 | 14:48
Идването на Манджукич доведе до изходящ трансфер на Милан 26 януари 2021 | 13:47