Брайън Приске: Ако не дадеш 100 процента в Шампионската лига, те наказват 22 октомври 2020 | 10:59
Старши треньорът на Мидтиланд Брайън Приске призна, че отборът му не е показал пълните си възможности при домакинската загуба от италианския Аталанта с 0:4 в дебютния мач на тима в Шампионската лига.

Българският национал Божидар Краев влезе като резерва за датчаните в 87-ата минута и записа първо участие в груповата фаза на надпреварата.
Аталанта вгорчи дебюта на Мидтиланд и Краев в групите на ШЛ (видео)
"Ако не дадеш 100 процента в Шампионската лига, те наказват - говорихме за това преди мача. Мисля, че всички са наясно, че футболистите спестиха по няколко процента на терена в някои аспекти от играта, а това е нещо, което не можем да си позволим в мач като този. Трябва да си на 100 процента през всичките 90 минути.

Аталанта имаше доста положения и можеше да ни вкара и повече. В същото време и ние имахме своя шанс при 0:1 и можеше да изравним, което вероятно щеше да повлияе и нещата можеха да станат различни. Но в крайна сметка те заслужиха четирите си гола и победата", каза Приске.

Добави коментар Коментари (2)

J. Zanetti 4 EVER (Гост) 2 отговор
22 октомври 2020 | 15:18

Трябва да е горд, че въобще е влязъл в игра! Рейтинг: 1 0

Горд Българин (Гост) 1 отговор
22 октомври 2020 | 11:13

Божка, сега за тия трите минути дето влезе, трябва ли да сме горди или да почакаме докато минитите станат поне 4? Рейтинг: 3 0

Шампионска лига

Румениге: Шампионската лига има един голям проблем 14 януари 2021 | 22:48
Шампионска лига: груповата фаза приключи, резултатите от днес 09 декември 2020 | 23:56
Реал е №1 в историята на ШЛ и КЕШ, ЦСКА е най-добрият български представител 26 декември 2020 | 23:00
Интер и Шахтьор се самоубиха с нулево реми (видео) 09 декември 2020 | 23:56
Севиля срази Рен като гост (видео) 09 декември 2020 | 00:49
Мислим за Марсилия, а не за дербито с Юнайтед, увери Гуардиола 08 декември 2020 | 21:19
УЕФА се възхити на гениите Стоичков и Бербатов (видео) 08 януари 2021 | 18:50
Хванаха с допинг двама от Шампионската лига 22 декември 2020 | 15:31
В Юве не бързат да се радват, припомниха за случилото се срещу Лион 14 декември 2020 | 17:58
Вижте програмата за 1/8-финалите в ШЛ по дати 14 декември 2020 | 17:23
Барса изтегли късата клечка, добър жребий за Ливърпул, Байерн и Реал М (всички двойки в ШЛ) 14 декември 2020 | 13:11
Отборите в Шампионската лига и Лига Европа ще научат следващите си съперници 14 декември 2020 | 07:26
Тен Хаг: Искахме повече 10 декември 2020 | 10:14
Луиш Кастро: Контролирахме играта през цялото време 10 декември 2020 | 09:27
Марко Розе: Реал ни надигра, но сме много щастливи, че сме на осминафинал 10 декември 2020 | 09:08
Зидан: Това беше най-доброто ни представяне през сезона 10 декември 2020 | 09:00