Рейнджърс с ценен успех в Белгия 22 октомври 2020 | 22:21
Рейнджърс постигна първа победа като гост под ръководството на Стивън Джерард. Шотландският гранд спечели с 2:0 гостуването си на Стандард Лиеж на тежък терен и силен дъжд в Белгия.

Гостите поведоха с гол от дузпа, изпълнена от Таверние в 19-ата минута. След това обаче трябваше да се справят с натиск на съперника и имаха известна доза късмет. Мулека на два пъти стреля с глава над вратата през първото полувреме, а Стандард продължи да доминира и след почивката.

Тимът на Джерард удържа и в самия край стигна до второ попадение. Кемар Руфе се разписа със страхотен удар от центъра. Така Рейнджърс нанесе на белгийците първа домакинска загуба в последните 15 мача в евротурнирите.

9
90'   жълт картон
влиза
45'   жълт картон
26'   жълт картон
19'   дузпа
3
19'
90'

Добави коментар Коментари (2)

Янков (Гост) 2 отговор
23 октомври 2020 | 05:58

Стряхатен гол на Руфи! Рейтинг: 0 0

Стан (Гост) 1 отговор
22 октомври 2020 | 22:33

Уау, невероятен гол. Кой друг може да каже, че е финтирал четирима противници и е вкарал от центъра, хаха : Рейтинг: 1 0

Лига Европа

Манчестър Юнайтед изтегли тежък жребий в Лига Европа, Милан и Тотнъм имаха късмет (видео) 14 декември 2020 | 14:32
Лукаку е голмайстор номер едно на УЕФА за годината 26 декември 2020 | 14:25
Тъжно, но факт: Лудогорец = 0 (видео+снимки) 10 декември 2020 | 23:49
Тотнъм свали Антверпен от върха (видео) 10 декември 2020 | 23:50
Холандски национал е арестуван, грози го затвор до четири години 13 декември 2020 | 14:29
Динамо Загреб разгроми ЦСКА Москва 11 декември 2020 | 00:09
Вижте всички участници в елиминациите на Лига Европа и разпределението по урни за жребия 11 декември 2020 | 01:24
Рейнджърс взе своето в Полша и спечели битката с Бенфика за първото място (видео) 10 декември 2020 | 22:16
Томазо Миланезе: Никога няма да забравя мача в София 11 декември 2020 | 08:19
Треньорът на Клуж: Равенството е справедливо 04 декември 2020 | 08:51
УЕФА присъди служебна победа за Виляреал срещу Карабах 18 декември 2020 | 19:47
Голямо признание за Антов: “Франс Футбол” го избра в Отбора на кръга 11 декември 2020 | 15:00
ЦСКА-София с огромен скок в ранглистата на УЕФА след успеха над Рома 11 декември 2020 | 14:08
Променен Милан се справи с Минчев и Спарта и завърши първи (видео) 10 декември 2020 | 23:55
Макаби се класира напред в единствената незавършена група 10 декември 2020 | 23:55
Всички резултати и голмайстори в Лига Европа 10 декември 2020 | 23:45
ПСВ завърши на първото място след убедителен успех 10 декември 2020 | 22:39
Молде продължава напред за сметка на Рапид (видео) 10 декември 2020 | 22:39
Гранада отстъпи първото място 10 декември 2020 | 22:21
Отборите в Шампионската лига и Лига Европа ще научат следващите си съперници 14 декември 2020 | 07:26