Левски (U16) елиминира Лудогорец за Купата на БФС 28 октомври 2020 | 16:14
Юношите на Левски до 16 години отстраниха Лудогорец на 1/8 финалите в турнира за Купата на БФС, след 1:1 на реванша в Разград.

Първата среща в София завърши 0:0 и благодарение на отбелязания гол като гост момчетата на треньора Петър Карачоров преминаха в следващата фаза на турнира. Домакините откриха чрез Петър Киров в 9-та минута, но Марио Дадаков изравни за „сините“ в 73-та минута.
снимка: levski.bg

Добави коментар Коментари (4)

Честен (Гост) 4 отговор
29 октомври 2020 | 14:24

Похвално е, че 50-хилядния регион може да направи отбор, който да се мери с 2-милионния София. Рейтинг: 0 0

Сулака проведе първа тренировка с Левски 22 януари 2021 | 12:29
Райнов: Искам да виждам Левски победител, Купата е нашата основна цел 22 януари 2021 | 17:01
Божинов: Иван Андонов може да стане важен играч във Фиорентина 22 януари 2021 | 20:27
Шведски клуб с интерес към Матео Стаматов 22 януари 2021 | 18:50
Левски пусна абонаментна кампания "Пролет 2021! Всички за Левски" 21 януари 2021 | 14:52
Хърватин пристигна в Левски, направи първа тренировка със "сините" 22 януари 2021 | 19:56
В Левски чакат хърватски защитник 22 януари 2021 | 17:44
Предложили бразилски защитник на Левски 22 януари 2021 | 16:02
Сираков потвърди за трансфера на Иван Андонов и коментира ситуацията с Робърта 22 януари 2021 | 11:12
Венци Христов тренира на облекчен режим 22 януари 2021 | 10:30
Заека: Левски няма да направи нищо, годината трябва да се счита за нулева 22 януари 2021 | 10:01
Левски праща вратар под наем в Италия? 22 януари 2021 | 10:00
От Франция напират за Робърта 22 януари 2021 | 04:56
Сулака вече е при Левски (видео) 21 януари 2021 | 18:30
Стоянович привика Робърта на разговор 21 януари 2021 | 16:07