Генчев: Това не бе един от добрите ни мачове 29 октомври 2020 | 22:40
Временният треньор на Лудогорец Станислав Генчев говори след поражението на тима с 3:4 от ЛАСК в двубой от груповата фаза на Лига Европа.
Хеттрик на Ману не се оказа достатъчен - Лудогорец загуби в луд мач в Австрия (видео) "Неприятно е, че загубихме мача. Това не бе един от добрите ни мачове. Противникът бе по-агресивен, по-мотивиран, знаеше какво прави на терена. Мачът се разви лошо за нас. Показахме характер и успяхме да се върнем в мача, но противникът ни превъзхождаше и заслужено победи", започна Генчев.

"Грешки във футбола винаги се получават, те са част от играта. По-неприятното е, че изостанахме сериозно в резултата", добави още той.
Ману: Ние сме в много тежка ситуация И ЛАСК, и Антверп имат доста сходен начин на игра. Играят с трима централни защитници и пресират агресивно, така че са доста равностойни и добри отбори", завърши Генчев.

Жордан Икоко22 Жордан Икоко
88' Бърнард Текпетей  Бърнард Текпетейизлиза
Жордан Икоко  Жордан Икоковлиза
80' Доминик Янков  Доминик Янковизлиза
Мавис Чибота  Мавис Чиботавлиза
74' Елвис Ману  Елвис Манудузпа
Lukas Grgicчервен картон Lukas Grgic  73'
67' Елвис Ману  Елвис Манугол
Husein Balicизлиза Husein Balic  62'
Йоханес Егещайнвлиза Йоханес Егещайн
Андреас Грюберизлиза Андреас Грюбер
Томас Гойгингервлиза Томас Гойгингер
Оливие Вердонавтогол Оливие Вердон  56'
53' Стефан Баджи  Стефан Баджиизлиза
Каули  Кауливлиза
Peter Michorlжълт картон Peter Michorl  48'
45' Стефан Баджи  Стефан Баджижълт картон
43' Бърнард Текпетей  Бърнард Текпетейжълт картон
Marko Raguzгол Marko Raguz  34'
Lukas Grgicжълт картон Lukas Grgic  27'
Philipp Wiesingerжълт картон Philipp Wiesinger  17'
15' Елвис Ману  Елвис Манугол
Андреас Грюбергол Андреас Грюбер  11'
10' Козмин Моци  Козмин Моцижълт картон
Husein Balic
2'
Андреас Грюбер
11'
15'
Елвис Ману
Marko Raguz
34'
56'
Оливие Вердон
67'
Елвис Ману
74'
Елвис Ману

Добави коментар Коментари (11)

Чичо Гошо (Гост) 11 отговор
31 октомври 2020 | 08:11

Махнете Пламен Илиев от вратата и играта ще се подобри с 30%. На това момче откъдето му бият удари, оттам му вкарват. Обезсмисля труда на останалите. Рейтинг: 0 0

Лудогорец (Гост) 10 отговор
30 октомври 2020 | 12:43

Срещу Мидтиланд нямахме положение, срещу Антверпен вкарахме, срещу Ласк вкарахме 3. Отбора върви нагоре и се учи от загубите, ще почнем и да печелим точки! Рейтинг: 1 0

ferro (Гост) 9 отговор
30 октомври 2020 | 11:55

До кога,това не е добрият ни мач,до кога!!! Рейтинг: 2 0

П.п. (Гост) 8 отговор
30 октомври 2020 | 09:44

Наистина, Илиев, не ръководи защитата. Може да е притеснен, от моментната си форма. За мен, слаб пост е Баджи. Трудно изнася топката, бавен и в двете фази на играта. Селекционерите, да не се крият! Трябва ни, още един, номер 7. Добра новина е, младият Митков. Желая, успехи! Рейтинг: 6 0

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

ha (Гост) 7 отговор
30 октомври 2020 | 09:23

Отвратително слаби м*нгали и само огромния късмет ги спаси от брутален разгром. 25 положения имаха домакините в мача, но играеха за публиката и доста от тях ги изиграха малко несериозно. Цар Киро да взима поредната платена титла и да закрива катуна, няма никакъв смисъл да държи повече това умряло проектче. Рейтинг: 1 3

Iliyan iliyev (Гост) 6 отговор
30 октомври 2020 | 08:51

Как можа да пускаж янисе да играе крило.Не нормалник стягаиси багажа и изчедваи. Рейтинг: 1 0

Левски Завинаги (Гост) 5 отговор
30 октомври 2020 | 02:26

Извънредна новина: Откриха нова програма от европейските субсииди за подпомагане избиването на комплексите на хора с гелосани тикви. Кандидатите могат да са само от Разград и близките села. Рейтинг: 4 9

Лудогорец (Гост)
30 октомври 2020 | 08:34

Проста кратуно готви вазелина за неделя. Рейтинг: 2 1

ha (Гост)
30 октомври 2020 | 09:25

По принцип циганския проект няма никакво право да кандидатства по тези програми, защото са професионален оотбор. Живеем обаче в мутренска държава и не се спазват никакви закони! Виждаме какъв е резултатът.... Рейтинг: 0 2

Кирето Гелов (Гост) 4 отговор
30 октомври 2020 | 02:23

Абе поне някой равен направете, че няма пари за кремвирши вече и никой неще да идва да ни гледа. Рейтинг: 5 6

Кири (Гост)

Пари има не бой се,ти си гледай умрелия отбор. Рейтинг: 0 1

Кольо дървения (Гост) 3 отговор
30 октомври 2020 | 01:51

Дано Ренан се оправи по-бързо, че с издънката Илиев, редовно свикнала да получава 6-ици, я от Англия, я от Еспаньол, няма да стане. Нисък, некадъ-рен, неадекватен и без грам самочувствие, камо ли да има способността да ръководи защитата пред него. Всеки удар, независимо дали е в обсега му или не, е гол. Дузпа никога не може да ти спаси. Нивото му е за Б група на България. Рейтинг: 3 2

... (Гост)
30 октомври 2020 | 02:22

А много си е добър Пацо Мацата ... рефлекса му е като на проскубан котарак след преяждане, баш като за вас. Рейтинг: 3 2

Минъор Пк (Гост) 2 отговор
30 октомври 2020 | 00:27

Тоя не е,оня не е..и те мачовете свършиха.Глеадайте поне някоя друга точица да запишете,че не виждам къде! Рейтинг: 1 1

Кольо дървения (Гост) 1 отговор
29 октомври 2020 | 22:49

Генчев, опичай си акъла и вади недоразуменията Илиев, Вердон и Тектепей. Как може да пуснеш Анисе крило?!?!?! Гола вода си и ти като М-Е-Н-Т-Е-Т-О Върбаков. Рейтинг: 10 4