Тежка загуба за Краев и компания (видео) 01 ноември 2020 | 00:49
Божидар Краев игра цял мач за Мидтиланд, но отборът му допусна разгромна загуба в датското първенство. Отборът на Бриан Приске беше сразен с 1:4 при гостуването си на Нордселанд и пропусна да оглави класирането. Мидтиланд има равни точки, но по-лоша голова разлика от Сьонерюск и Вейле.

Абус Франсис откри за домакините в 11-ата минута с техничен удар в далечния ъгъл, но в 34-ата минута Андерс Дрейер изравни с плътен шут от границата на наказателното поле.
В самия край на полувремето Франсис майсторски прехвърли вратаря на гостите и топката влетя под гредата за 2:1. Почти същото изпълнение доведе до трети гол за Нордселанд, но този път автор на попадението беше Мартин Фрезе. Наказателната акция приключи с гол на Камал Дийн Сюлеймана в 70-ата минута.

Следващият мач на Мидтиланд е гостуване на Аякс в Шампионската лига на 3 ноември.

01 ноември 2020 | 07:34

Божка,Божка и каква стана тя?А ти трябваше да си гордостта на България.Въобще не се чувствам горд. Рейтинг: 4 0

Краев (Гост) 3 отговор
01 ноември 2020 | 02:33

Язе съм крайно разочарован от тоя резултат....това е краят. Рейтинг: 3 0

Генчо Мездра (Гост) 2 отговор
01 ноември 2020 | 02:10

Футболист на годината, безусловно. И гордост за всички нас, никога не сме имали такъв футболист. Рейтинг: 14 0

Ахахйаха (Гост) 1 отговор
01 ноември 2020 | 01:18

Тоя от както си отвори устата не спря да пропада и да пада. 4 загуби и една победа от мача на националния до сега. Рейтинг: 10 0

Други

Аякс и Фейенорд продължават за Купата на Нидерландия 21 януари 2021 | 01:19
Спарта би последния, Минчев не влезе (видео) 20 януари 2021 | 21:33
Сблъсъкът между Карабельов и Вутов в Унгария не излъчи победител 23 януари 2021 | 22:09
Малинов и Льовен направиха обрат от 0:2 21 януари 2021 | 21:45
Велковски и Серкъл Брюж се закотвиха на дъното 21 януари 2021 | 00:50
Отборът на Велковски взе важна победа като гост 23 януари 2021 | 22:44
Диего Коща отказа на Трабзонспор 22 януари 2021 | 15:36
Брага се възползва от кадровата криза в Бенфика (видео) 21 януари 2021 | 02:03
Невероятни пропуски на Станислав Костов провалиха Олимпиакос (видео) 20 януари 2021 | 21:00
Реал Мадрид дебне аржентински талант, Милан и Ман Сити също го следят 20 януари 2021 | 21:00
Беершот назначи най-младия старши треньор в Белгия от Втората световна война насам 20 януари 2021 | 09:11
Стилиян Петров: Нийл Ленън да си тръгва, да идва Рой Кийн 19 януари 2021 | 18:13
Шокираща бройка заразени обяви Бенфика 19 януари 2021 | 14:34
Шампионът на Австрия привлече защитник от Англия 19 януари 2021 | 13:25
Хунтелаар премина прегледите в Шалке 18 януари 2021 | 20:55
За пръв път от десетилетие футболните клубовете по света са похарчили по-малко пари за трансфери 18 януари 2021 | 18:16