Отиваме да бием ПСЖ и във Франция, закани се треньорът на Лайпциг 05 ноември 2020 | 10:55
Старши треньорът на РБ (Лайпциг) Юлиан Нагелсман каза, че тимът му отива в Париж в края на месеца за още три точки, с които практически да си осигури класиране за осминафиналите в Шампионската лига. Снощи "биковете" победиха с 2:1 като домакин французите и взеха реванш от съперника си, който ги острани на осминафиналите на турнира през миналия сезон.

"ПСЖ не създаде сам много шансове. Положенията им дойдоха след наши груби грешки. Имахме късмет, че те пропуснаха дузпа и резултатът не стана 0:2. Но ние имаме добър вратар. Исках да имаме повече увереност в играта с топката през второто полувреме и когато това се случи, ние се превърнахме в по-добрия отбор на терена", заяви Нагелсман.

"Няма да отидем в Париж само за една точка. Искаме да вземем още три след победата тази вечер", добави младият наставник на германския тим.

Добави коментар Коментари (1)

Cnupmaл (Гост) 1 отговор
05 ноември 2020 | 19:51

ПСЖ отстраниха Лайпциг миналата година не на осминафинала, а на полуфинала. Ама карай , няма да издребняваме сега. Наздраве на ред@кцията ! Рейтинг: 6 0

Шампионска Лига

Десетима от Аталанта рухнаха под натиска на Реал в края (видео+галерия) 24 февруари 2021 | 23:53
Магическо изпълнение на Жиру осигури предимство на Челси срещу Атлетико (видео + галерия) 23 февруари 2021 | 23:54
19-ата поредна победа засили Ман Сити към четвъртфиналите (видео) 24 февруари 2021 | 23:50
Куртоа: Не очаквах да имам толкова спокоен мач 25 февруари 2021 | 03:00
Гуардиола критичен към нападателите след успеха над Борусия (М) 25 февруари 2021 | 01:56
Гасперини: Съдията развали мача 25 февруари 2021 | 01:31
Зидан: Най-важен е резултатът 25 февруари 2021 | 01:03
Жиру: Което е добре за отбора, е добре и за мен 24 февруари 2021 | 07:50
Осакатен Реал Мадрид с тежък тест в Бергамо 24 февруари 2021 | 05:23
Левандовски изпревари Раул по голове в Шампионската лига 24 февруари 2021 | 02:21