Артета очаква труден мач срещу Уулвърхамптън 28 ноември 2020 | 17:03

Мениджърът на Aрсенал Mикел Артета определи гостуващия им утре Уулвъпхамптън като един от най-организираните отбори във Висшата лига и добави, че играчите му са изправени пред труден тест. Арсенал победи в четвъртък Молде с 3:0 като гост в Лига Европа, а Артета подчерта лекотата, с която "вълците" преминаха към игра с трима в защита и по този начин подчерта лекотата, с която могат да се адаптират към различни ситуации в играта.

"Виждате как завършиха второто полувреме в последния си мач. Наистина очаквам труден двубой, те със сигурност са един от най-организираните отбори в лигата," каза Артета преди срещата с Уулвс.

"Знаем, че трябва да сме подготвени да се противопоставим и на двете ситуации. Например, при трима отзад, те имат различни опции, носят заплаха в различни области, така че трябва да се подготвим както винаги. Уулвърхамптън играят заедно от дълго време. Показаха в големи мачове срещу големи противници колко трудности могат да създадат, така че очаквам труден двубой срещу отбор, който доминира в почти всеки аспект на играта, за който се сетите", добави мениджърът.

Арсенал ще остане без рекордната си покупка Никола Пепе, тъй като нападателят на Кот Д'Ивоар е наказан след червения му картон за удар с глава срещу Езджан Алиоски от Лийдс по време на равенството 0:0 миналия уикенд. "Артилеристите" са 12-и в лигата с 13 точки от девет срещи и изостават с една точка от "вълците", които са 9-и.

Киърън Тиърнижълт картон Киърън Тиърни  90'
89' Конър Коуди  Конър Коудижълт картон
Роб Холдингжълт картон Роб Холдинг  86'
Гранит Джакаизлиза Гранит Джака  81'
Александре Лаказетвлиза Александре Лаказет
78' Fabio Silva  Fabio Silvaизлиза
Макс Килман  Макс Килманвлиза
70' Даниел Поденсе  Даниел Поденсеизлиза
Рубен Невеш  Рубен Невешвлиза
Ектор Белеринжълт картон Ектор Белерин  69'
Вилианизлиза Вилиан  65'
Рийс Нелсънвлиза Рийс Нелсън
56' Fabio Silva  Fabio Silvaжълт картон
54' Адама Траоре  Адама Траорежълт картон
47' Уили Боли  Уили Болижълт картон
Давид Луисизлиза Давид Луис  46'
Роб Холдингвлиза Роб Холдинг
42' Даниел Поденсе  Даниел Поденсегол
Габриелгол Габриел  30'
27' Педро Нето  Педро Нетогол
15' Раул Хименес  Раул Хименесизлиза
0
27'
Педро Нето
Габриел
30'
42'

29 ноември 2020 | 00:46

Да, труден мач за Уулвс но ще се справят. Все пак имат футболисти и треньор Рейтинг: 2 3

топчев (Гост) 3 отговор
28 ноември 2020 | 18:19

Имаше слухове че Арсенал ще се опита да привлече Гомес за треньорския пост, вместо това назначиха испанския спец и сега сме 13 и се борим за топ 10. Рейтинг: 1 5

28 ноември 2020 | 17:14

Всеки мач на Арсенал е труден.Ако нямаха късмет сега щяха да са в зоната на здрача Рейтинг: 5 2

Англия

19-ата поредна победа засили Ман Сити към четвъртфиналите (видео) 24 февруари 2021 | 23:50
Трагедия сполетя Алисон, вратарят загуби баща си 25 февруари 2021 | 10:13
Пеп Гуардиола се изравни с Моуриньо по победи в ШЛ 25 февруари 2021 | 09:35
Ман Сити вече има 24 "сухи мрежи" този сезон 25 февруари 2021 | 11:02
Тами Ейбрахам отказва да преподпише с Челси 25 февруари 2021 | 05:55
Манчестър Юнайтед си хареса нападател на Севиля 25 февруари 2021 | 05:18
Моуриньо е доволен от изявите на Деле Али срещу Волфсбергер 25 февруари 2021 | 12:12
Садио Мане иска Ливърпул да спечели Шампионската лига 25 февруари 2021 | 11:54
Кристъл Палас преговаря със защитник на Ювентус 25 февруари 2021 | 06:28
Бернардо Силва: Работата е наполовина свършена 25 февруари 2021 | 03:32
Гуардиола критичен към нападателите след успеха над Борусия (М) 25 февруари 2021 | 01:56
Тотнъм е на 1/8-финал след 8:1, Деле Али като Жиру (видео) 24 февруари 2021 | 20:50
Люка Дин остава в Евертън до 2025-а 24 февруари 2021 | 19:12
Ван Дайк с първа тренировка с топка след тежката контузия 24 февруари 2021 | 18:11
Ливърпул плаща клаузата на Окампос? 24 февруари 2021 | 17:44
Един от най-желаните защитници е с огромен шанс да заиграе в Англия 24 февруари 2021 | 17:41