Радо Стойчев се ядоса на Матей Казийски: Три атаки, 3 пускания (видео) 30 ноември 2020 | 11:11
Българският старши треньор на Блу Волей (Верона) Радостин Стойчев бе уловен от камерите как ядосано крещи на Матей Казийски по време на двубоя от 12-ия кръг в италианската Суперлига.

Само Матей Казийски не стигна на Верона, за да спре Лубе (видео + галерия)

Верона загуби гостуването си на гранда Кучине Лубе (Чивитанова) с 1:3, а единственият състезател на гостите, който бе на ниво, бе точно Матей Казийски, който се отчете с 14 точки.

“Три атаки, 3 пускания! Как ще играем срещу тях, ако пускаме?”, не сдържа нервите си Радо Стойчев.

Добави коментар Коментари (2)

Д-р вунов (Гост) 2 отговор
30 ноември 2020 | 15:59

Ало шльоко нямаш ли срам!Благодарение на матейко си вадиш мангизите през всичките тия години. Без него си една голяма 0 Рейтинг: 11 6

Jony (Гост) 1 отговор
30 ноември 2020 | 11:43

хаха точно така,викане му е майката Рейтинг: 9 4

Волейбол

Марица се класира на полуфинал на Купата на България 26 февруари 2021 | 15:55
Селекционерът на Италия е новият наставник на Лубе 26 февруари 2021 | 13:46
Драган Иванов: Можем да покажем още по-добра игра срещу ЦСКА 26 февруари 2021 | 14:11
Лубе уволни Фердинандо Де Джорджи 26 февруари 2021 | 13:33
Първо в Sportal.bg: Сериозно наказание за Георги Братоев от Дисциплинарната комисия на БФВ 20 февруари 2021 | 14:01
Хебър обяви новия треньор 18 февруари 2021 | 18:15
Изместиха 14-ия кръг в НВЛ за 23 март 26 февруари 2021 | 16:01
Мирослав Живков: Изпуснахме инициативата след добрия първи гейм 25 февруари 2021 | 22:07
Виктор Карагьозов: Победихме в мач, чийто залог бе присъствие в четворката 25 февруари 2021 | 22:02
Марек обърна Добруджа у дома 25 февруари 2021 | 21:53
Марица излезе начело след втора поредна победа във Варна 25 февруари 2021 | 17:58
Български волейболни съдии получиха престижни назначения 25 февруари 2021 | 17:16
Николай Желязков: Показахме страхотен характер и съм много доволен от показаното 24 февруари 2021 | 22:38
Владимир Орлов: Показахме борбеност срещу шампиона, но третият гейм бе решаващ 24 февруари 2021 | 22:30
Нефтохимик на полуфинал за Купата след страхотен обрат срещу Локо (Пд) (видео + снимки) 24 февруари 2021 | 21:28
Мартин Атанасов и Зираатбанк загубиха първия полуфинал за Чалъндж къп (видео + снимки) 24 февруари 2021 | 20:59