Интер изтръгна инфарктна победа в Мьонхенгладбах и остава в играта (видео) 02 декември 2020 | 00:03
Интер показа характер и записа безценна победа с 3:2 над Борусия (Мьонхенгладбах) в Германия, с която запази шансове до последно да се бори за място на 1/8-финала в Шампионската лига. "Нерадзурите" трябваше задължително да вземат този мач, за да не отпаднат от турнира още днес и те направиха точно това. Мачът обаче бе изключително вълнуващ и до последно не бе ясно как ще завърши. Гостите поведоха чрез Матео Дармиан в 17-ата минута, но Аласан Плеа изравни в 45-ата. "Нерадзурите" вкараха нови два гола чрез Ромелу Лукаку в 64-ата и 73-ата минута, но отново Плеа върна интригата в 76-ата минута, а след това негов трети гол бе отменен след намесата на ВАР. В крайна сметка гостите постигнаха това, което искаха и остават в играта.

Интер бе по-активен в началото на мача. В 6-ата минута Лаутаро Мартинес на два пъти в рамките на по-малко от минута отправи опасни удари. Първият бе блокиран от защитник, а вторият бе покрай вратата.

След това в 15-ата минута Ашли Йънг стреля и след рикошет кълбото мина опасно близо до гредата.

В 17-ата минута резултатът бе открит. Роберто Галярдини пусна прекрасен извеждащ пас за Матео Дармиан, който с удар по земя успя да промуши топката през краката на вратаря за 0:1.

В 34-ата минута гостите имаха нова прекрасна възможност. Ромелу Лукаку изведе Лаутаро, първият му удар бе блокиран, топката се върна в аржентинеца, който стреля силно отблизо, но вратарят Ян Зомер направи блестящо спасяване.

Постепенно и домакините започнаха да се окопитват. В 36-ата минута Щефан Лайнер отправи далечен удар, който затрудни Самир Ханданович, а след това и Ларс Щиндъл стреля с глава отблизо, но в ръцете на вратаря.

В 44-ата минута Щиндъл падна в наказателното поле, но реферът бе категоричен, че няма да даде дузпа. В добавеното време на полувремето Борусия се добра до равенството. Валентино Лазаро центрира отдясно и Аласан Плеа с глава бе точен за 1:1.

Германците имаха първата възможност за втората част в 51-ата минута, когато Маркус Тюрам от прекрасна позиция не успя с глава да уцели вратата.

Постепенно обаче Интер си върна инициативата и в 62-ата минута далечен шут на Лаутаро Мартинес се отби от гредата.

В 64-ата минута "нерадзурите" отново поведоха в резултата. Лукаку напредна, пребори прекия си пазач и с удар по земя вкара за 1:2.

Интер стигна и до трети гол в 73-ата минута. Ашраф Хакими получи пас на скорост отдясно и подаде към непокрития Лукаку, за котого остана единствено да насочи топката във вратата за 1:3.

Борусия обаче не се предаде и само три минути по-късно намали изоставането си. Германците организираха бърза контраатака, Плеа бе изведен зад защитата и хладнокръвно реализира за 2:3.

В 83-ата минута домакините вкараха и трети гол. Плеа стреля към вратата, Емболо прескочи топката и тя се озова в мрежата. Ситуацията обаче бе разгледана с ВАР и се оказа, че швейцарецът е бил в засада и влияе на играта, така че попадението бе отменено.

В крайна сметка Интер удържа победата и с нея вече има актив от 5 точки, като все още е на последното място в групата, но поне има теоритични шансове за продължаване напред, ако спечели последния си мач с Шахтьор (Донецк). Борусия пък пропусна отличен шанс още днес да си подпечата мястото на 1/8-финалите. Германците са начело в групата с 8 точки, но са само с точка пред Шахтьор и Реал Мадрид, а за финал им предстои гостуване в Испания.

Денис Закария Денис Закария8 Ашраф Хакими2 Ашраф Хакими
Аласан Плеажълт картон Аласан Плеа  90' Роберто Галярдини  Роберто Галярдинижълт картон
Алесандро Бастони  Алесандро Бастонижълт картон
88' Ромелу Лукаку  Ромелу Лукакужълт картон
87' Ашли Йънг  Ашли Йънгизлиза
Иван Перишич  Иван Перишичвлиза
80' Ашли Йънг  Ашли Йънгжълт картон
Оскар Вендизлиза Оскар Венд  78'
Hannes Wolfвлиза Hannes Wolf
Аласан Плеагол Аласан Плеа  76'
Stefan Lainerжълт картон Stefan Lainer  74'
73' Ромелу Лукаку  Ромелу Лукакугол
71' Николо Барела  Николо Барелажълт картон
Лаутаро Мартинес  Лаутаро Мартинесизлиза
Алексис Санчес  Алексис Санчесвлиза
Ларс Щиндълизлиза Ларс Щиндъл  70'
Брийл Емболовлиза Брийл Емболо
64' Ромелу Лукаку  Ромелу Лукакугол
60' Матео Дармиан  Матео Дармианизлиза
Ашраф Хакими  Ашраф Хакимивлиза
58' Стефан де Фрай  Стефан де Фрайжълт картон
Тони Янтшкеизлиза Тони Янтшке  46'
Денис Закариявлиза Денис Закария
Аласан Плеагол Аласан Плеа  45'
20' Лаутаро Мартинес  Лаутаро Мартинесжълт картон
17' Матео Дармиан  Матео Дармиангол
14 Извършени фалове 13
17'
Матео Дармиан
Аласан Плеа
45'
64'
Ромелу Лукаку
73'
Аласан Плеа
76'

Добави коментар Коментари (24)

CИГYPHИ MA4OBE >>> W W W (Гост) 24 отговор
02 декември 2020 | 13:02

W W W. P r o g n o z i t e 1 x 2. C o m Рейтинг: 0 1

hehe (Гост) 23 отговор
02 декември 2020 | 12:45

Интеристите ги добутаха да победата съдиите. То не беше гласене, не беше чудо. Силно се надявам Шактар и Борусия да се класират от тая група. Реал и Интер нищо не играят и не заслужават да продължат. Рейтинг: 10 5

Герд Мюлер (Гост) 22 отговор
02 декември 2020 | 11:19

То се знаеше че Гладебах, са посмешиштето на Германия! Рейтинг: 4 12

yor!val!=MGGA! (Гост)
02 декември 2020 | 12:49

И лазещият по земята лебед и пълно дрвенесто пън4Е мЯУЮлер4:0-то с името размазания артисто Томаззо Е най-гоУемото посмешище в баЙВАРското селско оБорчЕ и в Булито, ама си го чувате туй доказано гоУемо говедце, нали...!..., смешници такива. Рейтинг: 2 0

23 (Гост) 21 отговор
02 декември 2020 | 10:41

този интер не се отказва Рейтинг: 14 2

ПЕДЕРАМОС (Гост) 20 отговор
02 декември 2020 | 08:10

И ПО ДОБРЕ СЕ ПОЛУЧИ ТАКА.АКО БОРУСИЯ БЕШЕ ВЗЕЛА МАЧА ЩЕШЕ ДА СЕ КЛАСИРА И В ПОСЛЕДНИЯТ МАЧ СРЕЩУ РЕВАЛИТЕ НЯМАШЕ ДА СЕ НАПЪВА А СЕГА ИСКАТ ИЛИ НЕ ЩЕ ТРЯБВА ДА ИГРАЯТ ПОНЕ ЗА ТОЧКА В МАРДИТ,ИНАЧЕ МОГАТ ДА КАЖАТ ДОВИЖДАНЕ НА ШАМПИОНСКА ЛИГА. Рейтинг: 17 4

burgas (Гост) 19 отговор
02 декември 2020 | 07:32

реал в мадрит ше разглоби борусия - немое все да му крадът то4ки некви .. борусия и... шахтъор и т.н.. ! Рейтинг: 4 27

Фен (Гост)
02 декември 2020 | 11:41

Реал откраде точките които има досега. Ако не бяха съдиите и измисрения ВАР щяха да са с 1 точка сега. Рейтинг: 10 2

До neradzur (Гост) 18 отговор
02 декември 2020 | 03:43

Точно тая година може да стане някоя изненада,не визирам Интер,мисля цялостно.С тая Корона, на някои отбори,може ключовите им футболисти да дадат позитивни тестове 2-3 дена преди мач и да изпаднат.Знае ли човек,може тая година отново Порто да станат шампиони Рейтинг: 9 5

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Слав (Гост) 17 отговор
02 декември 2020 | 01:59

Аз нищо не разбрах в тази група! Шахтьор смаза от бой Реал Мадрид, но пък Гладбах им сложи десетка. Реал бяха смачкани от украйнците, но пък биха с адска лекота Интер! Интер 90мин не излезе от наказателното на Шахтьор, но някак си не ги биха, а после Реал с втория отбор ги размаза. Гладбах играе силно! Това го разбрах .... като свърши тази група, ще имаме нужда от клипче в ютуб с експейнед.. какво точно се случи. Рейтинг: 57 3

Ххх (Гост)
02 декември 2020 | 10:29

Адски си прав, голяма каша стана. Рейтинг: 8 1

Visca Barca (Гост) 16 отговор
02 декември 2020 | 01:33

Принтер са най-големите донори на Ревал Уефадрид, смешен отбор са. Винаги обират ненужните играчи и пенсионерите на другите отбори! Само като видиш Ашли Йънг и Дармиан и ти става лошо... смешни са и това е! Рейтинг: 13 33

02 декември 2020 | 10:31

Жалък си и некомпетен... Не познаваш историята явно и не следиш съвременния футбол.. Рейтинг: 6 1

yor!val!=MGGA! (Гост) 15 отговор
02 декември 2020 | 01:26

До: самите байВАРски селски тарикатски фенски ливадки Ето Ви 1 актуално заглавие от днешната германска преса: ИНТЕР и СЪДИЯТА биха БорусиЯ Мейн-ГладбаХ!!! Рейтинг: 12 32

ггг (Гост)
02 декември 2020 | 03:27

Говориш на изуст. Интер имат както стари,така и много млади играчи.Между другото,повечето стари са резерви. Рейтинг: 16 3

Mia San Mia (Гост)
02 декември 2020 | 01:30

Лукаку с голямата черна паламарка цял мач ви го даваше.. какви съдии?? Те ви пръснаха от футбол, тоя за съдията говори. Малки отбори, малки оправдания Рейтинг: 30 8

02 декември 2020 | 08:38

Ако Интер загуби от Шахтьор? и тъкмо ще се концентрира само в калчптп? Рейтинг: 8 1

skunk (Гост)
02 декември 2020 | 10:36

Това няма как да стане защото хикса е прекалено голям риск и означава второ място, а знаем какви съперници ще донесе то. Дребните селски сметки са само в главите на селяндури като теб. Ако Интер хипотетично загуби мача си, и Реал правят сметки с хикс какво става? Ама не ти си прост и държиш да го покажеш на всички тук... Рейтинг: 7 1

Edin (Гост)
02 декември 2020 | 10:56

Реал могат да си позволят хикс, само ако Интер поведат с много срещу Шахтьор. В противен случай имат нужда от победа, защото укарайнците имат по добри показатели в преките мачове. Ако и двата мача завършат реми, Реал са аут. Рейтинг: 6 0

yor!val!=MGGA (Гост)
02 декември 2020 | 12:56

При Х с Мейн-Гладбах, РЕАЛ винаги продължава, а БМГ НЕ преминава в по-следващата фаза на ШЛ единствено и само ако КАЗАЦИТЕ от Донецк надвият ИНТЕР в ИталиЯ. Рейтинг: 2 2

Рони (Гост) 13 отговор
02 декември 2020 | 00:50

Заминават си мердюхите,Х между Реал и Мьонхенгладбах и отново не могат да излязат от групите! Рейтинг: 13 18

Онзи (Гост)
02 декември 2020 | 00:52

100% са аут,тия тумори и крадци.Много ще с2 смеем с тия клоуни и пак ще реват накрая. Рейтинг: 9 12

neradzur (Гост)
02 декември 2020 | 00:54

Те и да излязат нищо няма да направят , с Конте няма как.Никой италиански отбор няма шанс в момента за купа. Рейтинг: 13 8

02 декември 2020 | 01:04

А Х между Интер И Шахтьор Рейтинг: 13 3

SuCkMyD1ck (Гост) 12 отговор
02 декември 2020 | 00:49

И ЛОВЕЦ СЪМ, И РАБАР СЪМ, НА ДУЗПЕНТУСИТЕ И Ч0РБАРИТЕ МАМАТА 3БАЛ СЪМ!!! Рейтинг: 29 17

Пиян на кон (Гост)

те тава е коментарът на деня! Наздраве! Рейтинг: 19 5

SuCkMyD1ck (Гост) 11 отговор
02 декември 2020 | 00:48

Мирише на гобииииии пос,раниииииии ХАХАХАХАХАХ фенчетата на евроидиота пак залепили кървавите си нослета и гледат Негово величество Интер! Рейтинг: 26 11

Мердадзурла (Гост)
02 декември 2020 | 00:53

10 години ,дзеро титули,идиоте! Рейтинг: 13 11

SuCkMyD1ck (Гост)
02 декември 2020 | 01:01

Кви титли бе сливенски циганин ХАХАХАХАХХААХ ти от Сливен не си излизал, за титли говори. Кви титли си виждал ти бееееее .. кой та знае тебе.. да та 3ба в циганина вмирисан. Титли разправя ХАХАХАХАХАХАХАХ Рейтинг: 17 10

Тъп (Гост)
02 декември 2020 | 02:44

Един коментар няма от фенките на Рома. Рейтинг: 4 1

Бавария (Гост) 10 отговор
02 декември 2020 | 00:38

До колегата под мен, ако хванем Реал в два мача точно в момента не просто ще ги бием, а ще ги унищожим. Тези приключили там с футбола дядовци и без Роналдо просто по-добре да се направят на болни на корона вирус и да не излизат срещу нас, защото това с Барселона ще бледнее пред това което би им се случило в два мача срещу този Байерн Рейтинг: 16 7

Вижоще

Шампионска Лига

Десетима от Аталанта рухнаха под натиска на Реал в края (видео+галерия) 24 февруари 2021 | 23:53
Бесният президент на Аталанта: Побиха ме тръпки от срамния червен картон 26 февруари 2021 | 19:15
Куртоа: Не очаквах да имам толкова спокоен мач 25 февруари 2021 | 03:00
Гуардиола критичен към нападателите след успеха над Борусия (М) 25 февруари 2021 | 01:56
Гасперини: Съдията развали мача 25 февруари 2021 | 01:31
Зидан: Най-важен е резултатът 25 февруари 2021 | 01:03
19-ата поредна победа засили Ман Сити към четвъртфиналите (видео) 24 февруари 2021 | 23:50
Жиру: Което е добре за отбора, е добре и за мен 24 февруари 2021 | 07:50
Осакатен Реал Мадрид с тежък тест в Бергамо 24 февруари 2021 | 05:23