Фантастичният Нимир! Вижте 11-те му поредни сервиса срещу Локомотив (видео) 02 декември 2020 | 16:09
Нидерландецът Нимир Абдел-Азиз вчера изигра един от най-силните си двубои в своята кариера.
Диагоналът, който до 2015 години бе разпределител на националния отбор на Нидерландия, игра отново на тази позиция за своя Трентино Итас (Тренто) срещу първенеца на Русия Локомотив (Новосибирск).

Тренто стигна до драматичен успех с 3:2 гейма, а най-голям принос за него имаше Нимир, който в тайбрека застана на сервис при резултат 4:2 и с бомбените си изпълнения направи резултата 15:2, след като изпълни 11 поредни начални удара.

Локо (Новосибирск) поведе на Тренто с 2:0 в ШЛ, но загуби болезнено след 2:15 в тайбрека (видео + галерия)

Нимир Абдел-Азиз записа общо 12 точки (6 аса, 3 блока, 50% ефективност в атака) и логично бе избран за MVP.

Добави коментар Коментари (1)

тайбрека (Гост) 1 отговор
06 декември 2020 | 11:21

брутално наказание Рейтинг: 0 0

Волейбол

Локомотив излъга Дунав в дербито за челото на втората осмица (снимки) 27 февруари 2021 | 22:05
Левски срази Пирин за 8-а победа в Първата осмица (видео + снимки) 26 февруари 2021 | 20:04
ЦСКА измъчи лидера Хебър, но взе само гейм в София (видео + галерия) 26 февруари 2021 | 20:21
ЕвроВолей 2021 за мъже започва на 1 септември в Тампере и Талин (видео) 26 февруари 2021 | 20:55
Първо в Sportal.bg: Сериозно наказание за Георги Братоев от Дисциплинарната комисия на БФВ 20 февруари 2021 | 14:01
Хебър обяви новия треньор 18 февруари 2021 | 18:15
Верона ще е домакин на Суперфиналите в Шампионската лига 26 февруари 2021 | 21:46
ЦСКА спечели дербито със Славия при жените 26 февруари 2021 | 21:14
Монтана удари резервите на Нефтохимик (снимки) 26 февруари 2021 | 20:01
Изместиха 14-ия кръг в НВЛ за 23 март 26 февруари 2021 | 16:01
Марица се класира на полуфинал на Купата на България 26 февруари 2021 | 15:55
Драган Иванов: Можем да покажем още по-добра игра срещу ЦСКА 26 февруари 2021 | 14:11
Селекционерът на Италия е новият наставник на Лубе 26 февруари 2021 | 13:46
Лубе уволни Фердинандо Де Джорджи 26 февруари 2021 | 13:33
Мирослав Живков: Изпуснахме инициативата след добрия първи гейм 25 февруари 2021 | 22:07
Виктор Карагьозов: Победихме в мач, чийто залог бе присъствие в четворката 25 февруари 2021 | 22:02