Петър Шопов: В края на третия гейм Тренто имаше малко късмет 02 декември 2020 | 16:33
Българският специалист Петър Шопов води първенеца на Русия Локомотив (Новосибирск) в турнира от Група Е на Шампионската лига, който се играе в Трентино (Италия).
Фантастичният Нимир! Вижте 11-те му поредни сервиса срещу Локомотив (видео)
Локомотив поведе в мача с 2:0 гейма, но допусна пълен обрат и загуби двубоя с 2:3 гейма, като в тайбрека италианците спечелиха с уникалното 15:2, след като Нимир Абдел-Азиз би 11 поредни начални удара.

„В края на третия гейм Трено имаше малко късмет: те биха добре начален удар, но не можахме да да го посрещнем добре. Домакините ни спряха с блок. Мисля, че в този момент играта в мача се обърна. По време на тайбрейка нямахме достатъчно свежест: през последните 10 дни изиграхме няколко мача, изразходвахме енергия на път и не тренирахме в залата на Тренто на този сайт. Плюс това загубата на концентрация в края на мача бе решаваща“, заяви Петър Шопов, който замени Пламен Константинов, който остана в Русия.

Локо (Новосибирск) поведе на Тренто с 2:0 в ШЛ, но загуби болезнено след 2:15 в тайбрека (видео + галерия)

Добави коментар Коментари (1)

Крал Артур (Гост) 1 отговор
03 декември 2020 | 07:53

Еййй тоя кой го сложи там бе, хоро играе посред нощите сега ми говори за Тренто Рейтинг: 0 0

Волейбол

Локомотив излъга Дунав в дербито за челото на втората осмица (снимки) 27 февруари 2021 | 22:05
Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) пое националния отбор на Украйн 28 февруари 2021 | 08:57
ЦСКА измъчи лидера Хебър, но взе само гейм в София (видео + галерия) 26 февруари 2021 | 20:21
ЕвроВолей 2021 за мъже започва на 1 септември в Тампере и Талин (видео) 26 февруари 2021 | 20:55
Първо в Sportal.bg: Сериозно наказание за Георги Братоев от Дисциплинарната комисия на БФВ 20 февруари 2021 | 14:01
Хебър обяви новия треньор 18 февруари 2021 | 18:15
Верона ще е домакин на Суперфиналите в Шампионската лига 26 февруари 2021 | 21:46
ЦСКА спечели дербито със Славия при жените 26 февруари 2021 | 21:14
Левски срази Пирин за 8-а победа в Първата осмица (видео + снимки) 26 февруари 2021 | 20:04
Монтана удари резервите на Нефтохимик (снимки) 26 февруари 2021 | 20:01
Изместиха 14-ия кръг в НВЛ за 23 март 26 февруари 2021 | 16:01
Марица се класира на полуфинал на Купата на България 26 февруари 2021 | 15:55
Драган Иванов: Можем да покажем още по-добра игра срещу ЦСКА 26 февруари 2021 | 14:11
Селекционерът на Италия е новият наставник на Лубе 26 февруари 2021 | 13:46
Лубе уволни Фердинандо Де Джорджи 26 февруари 2021 | 13:33
Мирослав Живков: Изпуснахме инициативата след добрия първи гейм 25 февруари 2021 | 22:07