Ричи Де Лает: Имах късмет, че няма ВАР 03 декември 2020 | 23:16
Защитникът на Антверпен говори след успеха на тима с 3:1 над Лудогорец в сблъсък от груповата фаза на Лига Европа. Пета поредна загуба за Лудогорец в Европа (видео) "Сами си направихме мача труден. Трябваше да решим двубоя още през първото полувреме, но направихме пропуски. Лудогорец започна силно второто полувреме, точно както направиха и на първия мач в България. Но ние бяхме уверени в силите си и знаехме какво трябва да направим, за да си върнем аванса.

Имах късмет при моя гол, че нямаше ВАР, защото мисля, че топката ме удари в ръката", заяви Де Лает.

Коментирай

Няма коментари.

Лига Европа

Жребият отреди: грандиозен сблъсък в 1/8-финалите на Лига Европа 26 февруари 2021 | 14:20
Ракитич към Меси: Имам трофей, който ти никога няма да спечелиш 04 март 2021 | 18:08
Предстоят исторически мачове между Юнайтед и Милан 26 февруари 2021 | 16:54
Безличен Милан отърва кожата, Звезда отново завърши мача в намален състав (видео) 25 февруари 2021 | 23:52
В Брюж смятат, че са отпаднали незаслужено 26 февруари 2021 | 18:52
УЕФА размени домакинствата на Тотнъм и Динамо (Загреб) 01 март 2021 | 19:51
Пиоли: Срещаме големия фаворит на стадион, донесъл ни славни моменти 26 февруари 2021 | 16:07
Жуниор Мораеш донесе втори успех на Шахтьор Донецк над Макаби Тел Авив 25 февруари 2021 | 21:56
Гатузо: Гранада само бавеше времето 26 февруари 2021 | 00:59
Пропусната дузпа, отменен гол и нулево реми в реванша между Ман Юнайтед и Реал Сосиедад (видео+галерия) 25 февруари 2021 | 23:53
Крайни резултати в Лига Европа - това са 1/8-финалистите 25 февруари 2021 | 23:52
Виляреал преодоля ранно изоставане и отново надви РБ Залцбург (видео) 25 февруари 2021 | 23:19
Рейнджърс безапелационно напред след ново голово шоу с Антверп (видео) 25 февруари 2021 | 22:19