Невероятно! Вратар вкара потресаващ гол на рождения си ден (видео) 22 януари 2018 | 18:04
Вратар вкара смайващ гол, при това на рождения си ден. Това се случи в мача между Луго и Спортинг Хихон от 23-ия кръг на испанската втора дивизия в събота вечерта. В 80-ата минута навършилият на 20 януари 30 години страж на домакините от Луго Хуан Карлос изненада колегата си на вратата на Спортинг Хихон Диего Марино с изключително прецизен прехвърлящ удар от собствената си половина. Това бе и последното попадение в двубоя, след като преди това Ириоме Гонсалес (10) и Хайме Ромеро (66) бяха отбелязали по един гол за Луго, а Карлос Кармона беше точен за гостите от Спортинг Хихон (57-дузпа).

Луго е сред отборите, борещи се за влизане в испанския елит, като в момента заема четвърто място в класиранетон а Ла Лига 2 с 39 точки. Спортинг Хихон е 10-и с 33 точки, а лидер е Уеска с 46, пред Кадис с 42 и Овиедо с 40. Очертава се сериозна битка за местата в шестицата, тъй като петият Осасуна е само на точка зад Луго, а следващите три тима - Гранада, Райо Валекано и Нумансия са с по 37 точки.

Испания

Лапорта заплаши: Ако аз не спечеля, Меси няма да остане в Барселона 02 март 2021 | 13:27
Освободиха Бартомеу... засега 02 март 2021 | 14:32
Английски журналист твърди: Голямото желание на Мбапе е Ливърпул 02 март 2021 | 11:38
Куман размаха пръст: Ще имаме проблем, ако новият президент не ме иска 02 март 2021 | 16:47
С Педри стана чудо, Куман няма обяснение 02 март 2021 | 15:43
Арестуван президент на Барса? Това отдавна не е новина 01 март 2021 | 17:17
Възстановяването на Азар не върви по план 02 март 2021 | 19:16
Реал продава Варан на Юнайтед? 02 март 2021 | 17:01
Шефът на Ла Лига очаква фенове по трибуните за последните няколко кръга 02 март 2021 | 15:59
Барселона търси купувач на Гризман, цената е определена 02 март 2021 | 10:11
Треньорът на Реал Сосиедад: Равенството с Реал Мадрид е справедливо 02 март 2021 | 05:47
Зидан: Изиграхме добър мач, създаваме положения 02 март 2021 | 01:49
Призовават за изгонване на Бартомеу от Испания 02 март 2021 | 01:13
Реал Мадрид загуби ценни точки в битката за титлата (видео) 01 март 2021 | 23:52
"Контра": Защо Ман Юн отново е "капо" срещу топ 6 и сдаде ли титлата Юве? (видео) 01 март 2021 | 20:37
Суарес не успя да вкара гол на Виляреал, но постигна друга важна цел 01 март 2021 | 18:35