ПСВ гази и бележи красиво (видео) 06 март 2018 | 14:54
Нападателят на ПСВ Айндховен Луук де Йонг стана автор на един от най-впечатляващите голове по европейските футболни терени през изминалия уикенд. Де Йонг изпрати топката във вратата на Утрехт с акробатично изпълнение в 22-ата минута, а ПСВ срази гостите си с 3:0.

A post shared by FOX Sports (@foxsportsnl) on Mar 4, 2018 at 3:06pm PST

Де Йонг и компания са убедителни лидери в класирането на холандската Ередивизи с 68 точки след 26 изиграни кръга, като имат 10 точки аванс пред втория в подреждането Аякс. Утрехт е четвърти с 44 точки, на цели 12 зад третия АЗ Алкмаар.