Фейенорд отново препъна лидера ПСВ (видео) 24 февруари 2019 | 21:26
Дербито от 23-ия кръг на холандската Ередивизи между ПСВ Айндховен и Фейенорд не излъчи победител - 1:1. Домакините могат повече да съжаляват за това, че не стигнаха до победата. Те играха половин час с човек повече, но стигнаха само до равенството.

Николай Йоргенсен даде аванс на Фейенорд в 70-ата минута, а в 72-ата Ървинг Лозано изравни с много красив гол. ПСВ вече има само две точки преднина пред Аякс, който разгроми с 5:1 Ден Хааг. "Филипсите" са в слаба форма и имат три поредни равенства, а и не успяха да вземат реванш от тима, който им нанесе първата загуба през сезона.
Тони Вилхена и Сам Ларсон пропуснаха най-добрите положение за Фейенорд преди почивката, а Люк де Йонг се провали останал очи в очи със стража на гостите Кенет Вермеер при една от многото скоростни атаки на ПСВ.

В 59-ата минута Свен ван Беек, който вече имаше жълт картон, фаулира откъсващия се Лозано и логично беше изгонен. Фейенорд обаче продължи да атакува опасно и Йоргенсен разстреля Жерон Зот след самостоятелен пробив и много силен удар в долния десен ъгъл на вратата.
Отговорът на ПСВ не закъсня. Лозано протегна крак след центриране от левия фланг и атрактивно прати топката в мрежата на Фейенорд - 1:1.

До края късметът обърна гръб на домакините, които до последно ще водят битка за титлата с Аякс. Фейенорд е на 4-о място с равен брой точки с третия АЗ Алкмаар

Mohammed Ihattaren Mohammed Ihattaren52 Риджесиано Хапс5 Риджесиано Хапс
89' Йорди Класи  Йорди Класижълт картон
85' Йенс Тоорнстра  Йенс Тоорнстраизлиза
Риджесиано Хапс  Риджесиано Хапсвлиза
Йорит Хендриксизлиза Йорит Хендрикс  82'
Mohammed Ihattarenвлиза Mohammed Ihattaren
76' Ян-Ари ван дер Хейден  Ян-Ари ван дер Хейденжълт картон
Ървинг Лозаногол Ървинг Лозано  72'
70' Николай Йоргенсен  Николай Йоргенсенгол
63'   излиза
Барт Нюкууп  Барт Нюкуупвлиза
59' Свен ван Беек  Свен ван Беекчервен картон
57' Свен ван Беек  Свен ван Беекжълт картон
47' Тони Вилена  Тони Виленажълт картон
11
2 Айнтрахт (Франкфурт) Айнтрахт (Франкфурт)
9
3 Борусия (Мьонхенгладбах) Борусия (Мьонхенгладбах)
3
70'
Николай Йоргенсен
Ървинг Лозано
72'

Добави коментар Коментари (1)

NIKO (Гост) 1 отговор
24 февруари 2019 | 23:05

https://goaltycoonuk.000webhostapp.com/ Играй футбол мениджър безплатно и печели РЕАЛНИ ПАРИ!!! Регистрация за 2 минути!!! Рейтинг: 1 0

Други

Шотландски клуб решава бъдещето на вратар чрез гласуване на привържениците 26 май 2020 | 13:43
Дирк Каут поема Фейенорд, помощник ще му е Хенрик Ларсон 26 май 2020 | 11:23
Първенството на Украйна се подновява след броени дни 26 май 2020 | 19:35
Зенит си харесал млад нападател от Хееренвеен 26 май 2020 | 16:11
Невероятно! Футболист се развилня с 4 гола за 13 минути (видео) 25 май 2020 | 17:49
Шахтьор (Д) и Динамо (К) дължат пари на Палмейрас 11 май 2020 | 06:08
Трима футболисти напускат Хибърниън 26 май 2020 | 10:48
Гордън Страхън: Липсата на изцяло професионални клубове в Шотландия е проблем 26 май 2020 | 10:12
Байерн и ПСЖ наддават за бразилец от Шахтьор 25 май 2020 | 06:26
Давид Луис разкри къде иска да завърши кариерата си 25 май 2020 | 03:50
Гол в 120-ата минута донесе Купата на Беларус на БАТЕ (видео) 24 май 2020 | 21:23
Как Ван Гаал зашлеви Ван Перси на Мондиал 2014 24 май 2020 | 16:45
Подновиха първенствата в Унгария и Чехия 24 май 2020 | 09:37
Енергетик измъкна драматичен успех като гост на Ислоч (видео) 23 май 2020 | 22:30
Спортинг (Лисабон) отказали оферта на Милан за 18-годишен защитник 23 май 2020 | 19:00
Подновяват португалското първенство с мач на Божидар Краев 23 май 2020 | 11:42