Съперникът на ЦСКА-София тръгна мощно в първенството 19 юли 2019 | 23:10
Осиек победи с 2:0 Славен Белупо в първия си официален мач за сезона. Съперникът на ЦСКА-София във втория квалификационен кръг на Лига Европа показа добра форма преди гостуването на “Българска армия” и сравнително лесно стигна до трите точки. Попаденията за домакините вкараха двамата нападатели Антонио Манце и Мирко Марич.

Двубоят се игра пред около 2000 зрители, а Осиек имаше известни трудности само до почивката. Гостите от Копривница обаче се пречупиха в 43-ата минута, когато купеният от Нант Манце се оказа на чиста позиция и хладнокръвно реализира. През второто полувреме Осиек пропусна четири чисти положения, преди да реши нещата в своя полза. Точен беше Марич в 86-ата минута - секунди, след като Меджумурец от Славен Белупо получи червен картон.

гол   86'
85'   червен картон
гол   43'
43'
86'

Добави коментар Коментари (8)

Митака (Гост) 8 отговор
20 юли 2019 | 20:31

Левскари сега мача продаден ли е??? Или когато Литекс губи точки всичко е точно??? Рейтинг: 1 0

eresno (Гост) 7 отговор
20 юли 2019 | 08:25

Футболен клуб Осиек е хърватски професионален футболен отбор от град Осиек, който се намира в източна Хърватия. Клубът е създаден през 1947 година след сливането на два отбора създадени от комунистическите власти в страната. Рейтинг: 2 1

! (Гост) 6 отговор
20 юли 2019 | 07:20

Гледах целият мач на "Осиек" и ми се струва, че автора на статията, я е писал само по крайния резултат! Ако и тук играят както вчера, не ги виждам! Рейтинг: 7 1

Левскар В.К. (Гост) 5 отговор
20 юли 2019 | 05:48

хаха "мощно" ...Много мощно те тия са по-слаби и от Етър дето са победили едвам едвам с 2:0... Левскар съм,ама няма нужда да пишете глупости. ЦСКА е име и трябва Осиек да ги е страх! Рейтинг: 19 3

Норге (Гост)
20 юли 2019 | 07:57

Майтап бе . Какъв "Левскар"? -АЗ съм пак. От изнасилванията като малък имам шизофрения. Между другото в тоя форум САМО АЗ наричам ФК Франкенщайн - ЦСКА. Така ще ме и познаете Рейтинг: 2 11

Lissa (Гост) 4 отговор
20 юли 2019 | 01:41

И︆︆ск︆︆аш л︆︆и да с︆︆е на︆︆ме︆︆ри ж︆︆ен︆︆а за ед︆︆на н︆︆о︆︆щ? Д︆︆об︆︆ре до︆︆шл︆︆и на >︆︆>︆︆> w︆︆w︆︆w.︆︆B︆︆r︆︆ed︆︆h︆︆ot.︆︆Co︆︆m Рейтинг: 0 2

насраан чорбаар (Гост) 3 отговор
20 юли 2019 | 00:21

Е това е краят на ловешките прасетаа. Евроидиотите баражни ще ги клатят яката. Рейтинг: 9 11

758 (Гост)
20 юли 2019 | 01:38

ей зелена кравешка ди/ярия отивай да лапаш ря,зани пиш.ки в делиормана Рейтинг: 8 2

Да ебеш къна (Гост) 2 отговор
19 юли 2019 | 23:15

Ще сгънат и литекс Рейтинг: 11 8

ИЗЦЪКЛЕН крадец на кораби (Гост) 1 отговор

ИЗЦЪКЛЕН крадец на кораби чакаме решение за мача на Тим Черно TOTO Варна с циганите на ИЗЦЪКЛЕНИЯ крадец на кораби Рейтинг: 16 2

Балкани

Кошмарен дебют за Чорбаджийски в Румъния - червен картон и 0:4 (видео) 25 август 2019 | 22:55
Куарешма приключи с Бешикташ 24 август 2019 | 14:50
УЕФА наложи наказание на Университатя заради феновете на тима 06 август 2019 | 20:08
Автогол повали тима на Боби Цонев в доиграването срещу Локомотива (видео) 26 август 2019 | 00:47
Марибор показа, че не е немощен в атака преди реванша с Лудогорец 26 август 2019 | 02:11
Сепси с Ради Димитров спря шампиона ЧФР Клуж 18 август 2019 | 00:49
Английски тим преотстъпи бивш играч на Лудогорец в Румъния 17 август 2019 | 12:06
Боби Цонев пак вкара на Динамо З (видео) 16 август 2019 | 23:04