Страсбург обърна Макаби (Хайфа) и е фаворит да срещне Локо (Пд) или Спартак (Търнава) 25 юли 2019 | 23:48
Макаби (Хайфа) поведе при гостуването си на Страсбург, но допусна обрат с 1:3 и намали шансовете си да се класира за третия квалификационен кръг на Лига Европа, където победителят от тази двойка ще се изправи срещу Локомотив (Пловдив) или Спартак (Търнава).

Максим Плакусченко беше точен за израелците, но всичко за тях тръгна наопаки в самия край на полувремето, когато Аяд Хабаши извърши нарушение в наказателното поле и получи червен картон, а Людовик Ажорке изравни от отсъдената дузпа.
С човек повече французите бяха пълни господари на терена през втората част. Още в 47-ата минута Адриен Томасон даде преднна на домакините след пас на Ажорке. Малко преди това футболистите на Страсбург претендираха за още една дузпа, но реферът си замълча.

В 61-ата минута Томасон асистира на Жонас Мартен и той за трети път прати топката във вратата на Гай Хаимов. Елзасци имаха и други положения, с които стигнат до по-убедлитена победа, но трябва да са благодарни на стража си Матс Зелц, който спаси сигурен гол след силен шут на Хазиза в последните минути.

26 юли 2019 | 02:13

Пос︆︆ет︆︆ет︆︆е на︆︆й-д︆︆об︆︆ри︆︆я с︆︆е︆︆к︆︆с са︆︆й︆︆т за за︆︆по︆︆з︆︆на︆︆нс︆︆тв︆︆а >︆︆>︆︆> w︆︆w︆︆w.︆︆B︆︆r︆︆ed︆︆h︆︆ot.︆︆Co︆︆m Рейтинг: 0 0

Лига Европа

Съперник на Лудогорец смени треньора преди гостуването в Разград 07 октомври 2019 | 21:11
Нова велика евровечер! Лудогорец съсипа Ференцварош насред Будапеща (видео+галерия) 03 октомври 2019 | 21:40
Новият треньор на Еспаньол: Не можем да захвърлим работата си в Европа 08 октомври 2019 | 14:08
Всички резултати и голмайстори от Лига Европа 04 октомври 2019 | 00:18
Треньорът на Еспаньол: Беше трудно до първия гол 04 октомври 2019 | 12:21
Жалба в УЕФА след инцидента на мача между Дюделанж и Карабах 04 октомври 2019 | 12:55
Станислав Генчев: Ние сме с 2-3 класи над Ференцварош и резултатът го показва 03 октомври 2019 | 22:06
Радост за Лацио след обрат срещу Рен (видео) 03 октомври 2019 | 23:52
Футболистите на Лудогорец подивяха в съблекалнята (снимка) 03 октомври 2019 | 23:14
Слован ще приеме Уулвс пред празни трибуни заради расизъм 10 октомври 2019 | 10:53
Двама от Лудогорец в идеалния състав на Лига Европа 04 октомври 2019 | 12:25
Емери: Трябва да даваме шансове на младите 04 октомври 2019 | 03:21
Фонсека: Направихме много технически грешки 04 октомври 2019 | 02:42
Солскяер доволен от равенството в Холандия, поиска дузпа 04 октомври 2019 | 02:04
Без победител в скандинавското дерби 04 октомври 2019 | 00:27
Доминация на ПСВ в Норвегия 04 октомври 2019 | 00:15
Хетафе е безпогрешен в Европа 04 октомври 2019 | 00:11
Айнтрахт измъкна победата в Гимараеш (видео) 04 октомври 2019 | 00:09
Севиля не сбърка у дома (видео) 03 октомври 2019 | 23:52
Младоците на Арсенал се развихриха (видео) 03 октомври 2019 | 23:48