Страсбург потрепери, но вече чака Локо (Пд) или Спартак (Т) 01 август 2019 | 22:35
Макаби (Хайфа) победи с 2:1 Страсбург в реванша помежду им от втория квалификационен кръг на Лига Европа, но отпадна от турнира с общ резултат 3:4. Израелският тим имаше да заличава пасив от два гола след загубата с 1:3 преди седмица и не беше далеч от това да го постигне. Страсбург обаче оцеля и чака победителя от двойката между Локомотив (Пловдив) и Спартак (Търнава).

Елзасци поведоха в 17-ата минута с гол на Людовик Ажорке, който беше най-добрият футболист на френския тим и в първия мач. Макаби обаче реагира мигновено. В 25-ата минута Ярден Шуа изравни, а в края на полувремето Никита Рукавиця вкара и второ попадение за домакините.

Бившият отбор на Георги Костадинов хвърли много сили през втората част. Евентуален трети гол на тима от Израел щеше да прати двубоя в продължения, но до такъв не се стигна и Страсбург постигна целта си.

02 август 2019 | 01:31

Пос︆︆ет︆︆ет︆︆е на︆︆й-д︆︆об︆︆ри︆︆я с︆︆е︆︆к︆︆с са︆︆й︆︆т за за︆︆по︆︆з︆︆на︆︆нс︆︆тв︆︆а >︆︆>︆︆> w︆︆w︆︆w.︆︆B︆︆r︆︆e︆︆d︆︆h︆︆o︆︆t.︆︆C︆︆o︆︆m Рейтинг: 0 0

Лига Европа

Съперник на Лудогорец смени треньора преди гостуването в Разград 07 октомври 2019 | 21:11
Нова велика евровечер! Лудогорец съсипа Ференцварош насред Будапеща (видео+галерия) 03 октомври 2019 | 21:40
Новият треньор на Еспаньол: Не можем да захвърлим работата си в Европа 08 октомври 2019 | 14:08
Всички резултати и голмайстори от Лига Европа 04 октомври 2019 | 00:18
Треньорът на Еспаньол: Беше трудно до първия гол 04 октомври 2019 | 12:21
Жалба в УЕФА след инцидента на мача между Дюделанж и Карабах 04 октомври 2019 | 12:55
Станислав Генчев: Ние сме с 2-3 класи над Ференцварош и резултатът го показва 03 октомври 2019 | 22:06
Радост за Лацио след обрат срещу Рен (видео) 03 октомври 2019 | 23:52
Футболистите на Лудогорец подивяха в съблекалнята (снимка) 03 октомври 2019 | 23:14
Слован ще приеме Уулвс пред празни трибуни заради расизъм 10 октомври 2019 | 10:53
Двама от Лудогорец в идеалния състав на Лига Европа 04 октомври 2019 | 12:25
Емери: Трябва да даваме шансове на младите 04 октомври 2019 | 03:21
Фонсека: Направихме много технически грешки 04 октомври 2019 | 02:42
Солскяер доволен от равенството в Холандия, поиска дузпа 04 октомври 2019 | 02:04
Без победител в скандинавското дерби 04 октомври 2019 | 00:27
Доминация на ПСВ в Норвегия 04 октомври 2019 | 00:15
Хетафе е безпогрешен в Европа 04 октомври 2019 | 00:11
Айнтрахт измъкна победата в Гимараеш (видео) 04 октомври 2019 | 00:09
Севиля не сбърка у дома (видео) 03 октомври 2019 | 23:52
Младоците на Арсенал се развихриха (видео) 03 октомври 2019 | 23:48