Вадуц и Кулибали отново бушуват в Европа 01 август 2019 | 23:33
Лихтенщайнският Вадуц излиза от ролята на аутсайдер в Лига Европа. Преди година именно Вадуц отстрани Левски на старта на надпреварата, което беше прието като огромна изненада.

Сега скромният тим успя да стигне до третия квалификационен кръг, след като отстрани унгарския МОЛ Фехервар с Георги Миланов в състава. Двубоят в Унгария преди седмица беше спечелен от Миланов и съотборниците му с 1:0.

Тази вечер Вадуц спечели с 2:0 след продължения, като доигра мача с човек по-малко. Милан Гаич откри за Вадуц от дузпа в 61-ата минута. Миланов, който започна като титуляр, отстъпи мястото си на Ищван Ковач в 64-ата минута. Така се стигна до продълженията, в които Мохамед Кулибали отбеляза победното попадение за Вадуц.

Именно той вкара два гола на Левски, включително за победата с 1:0 у дома. В 107-ата минута Вадуц остана с човек по-малко, след като Джани Антониаци получи втори жълт картон. Вадуц удържа преднината си и се поздрави с достигането до следващата фаза.

Добави коментар Коментари (3)

Lissa (Гост) 3 отговор
02 август 2019 | 01:36

Пос︆︆ет︆︆ет︆︆е на︆︆й-д︆︆об︆︆ри︆︆я с︆︆е︆︆к︆︆с са︆︆й︆︆т за за︆︆по︆︆з︆︆на︆︆нс︆︆тв︆︆а >︆︆>︆︆> w︆︆w︆︆w.︆︆B︆︆r︆︆e︆︆d︆︆h︆︆o︆︆t.︆︆C︆︆o︆︆m Рейтинг: 0 0

Лига Европа

"Вълците" показаха голова мощ в Торино и спечелиха дербито от плейофите в Лига Европа 23 август 2019 | 00:00
Резултати и голмайстори в плейофа на Лига Европа 22 август 2019 | 23:56
Този път късметът изостави Зоря 22 август 2019 | 23:54
Страсбург тресна Айнтрахт в първия мач 22 август 2019 | 23:29
Пашов и Арарат-Армения са на крачка от групите на Лига Европа, българският национал с асистенция (видео) 22 август 2019 | 19:52
Астана е с единия крак в групите на Лига Европа (видео) 22 август 2019 | 18:48
Ганаец от Трабзонспор разпердушини АЕК (видео) 22 август 2019 | 22:59
Пропуските на новите съотборници на Чорбаджийски лишиха ФКСБ от победа 22 август 2019 | 23:43
Ференцварош не загуби, но и не улесни задачата си срещу Судува 22 август 2019 | 22:03
Рейнджърс върви напред след ново шоу с Мидтиланд 15 август 2019 | 23:44
Фейенорд и ПСВ Айндховен продължават с равенства, АЗ Алкмаар разгроми украинци 15 август 2019 | 23:35
Риека удари Абърдийн и в реванша 15 август 2019 | 23:34
Айнтрахт пожали Вадуц в реванша, но си уреди среща със Страсбург 15 август 2019 | 23:23