Торино разгроми Дебрецен и в реванша 01 август 2019 | 23:35
Дебрецен се оказа твърде лесно препятствие за Торино и допусна нова тежка загуба от "биковете". След 0:3 в Италия, днес унгарците отстъпиха с 1:4 на собствен терен и отпаднаха във втория квалификационен кръг на Лига Европа. Симоне Дзадза и Андреа Белоти, които вкараха в първия мач, се разписаха и днес.

Валтер Мадзари даде почивка на някои от основните си футболисти, но и без тях разликата в класите си пролича. Дзадза откри резултата в 25-ата минута след комбинация с Мейте, а в 32-ата Армандо Ицо вкара втори гол за Торо. След почивката Харуна Барба върна едно попадение, но Белоти и Винценцо Милико оформиха убедителната победа на Торино.

Въпреки резултата, Мадзари заяви, че не е доволен от играта на своя тим. В следващия кръг "биковете" ще се изправят срещу Шахтьор (Солигорск).

Томас Ринкон88 Томас Ринкон
90' Vincenzo Millico  Vincenzo Millicoгол
83' Армандо Ицо  Армандо Ицоизлиза
Wilfried Singo  Wilfried Singoвлиза
76' Андреа Белоти  Андреа Белотиизлиза
Vincenzo Millico  Vincenzo Millicoвлиза
69' Андреа Белоти  Андреа Белотигол
61' Симоне Дзадза  Симоне Дзадзажълт картон
45' Даниеле Базели  Даниеле Базелиизлиза
Томас Ринкон  Томас Ринконвлиза
38' Суалихо Меите  Суалихо Меитежълт картон
32' Армандо Ицо  Армандо Ицогол
25' Симоне Дзадза  Симоне Дзадзагол
25'
Симоне Дзадза
32'
Армандо Ицо
52'
69'
Андреа Белоти
90'
Vincenzo Millico

Добави коментар Коментари (2)

Lissa (Гост) 2 отговор
02 август 2019 | 01:36

Пос︆︆ет︆︆ет︆︆е на︆︆й-д︆︆об︆︆ри︆︆я с︆︆е︆︆к︆︆с са︆︆й︆︆т за за︆︆по︆︆з︆︆на︆︆нс︆︆тв︆︆а >︆︆>︆︆> w︆︆w︆︆w.︆︆B︆︆r︆︆e︆︆d︆︆h︆︆o︆︆t.︆︆C︆︆o︆︆m Рейтинг: 0 0

Антони Иванов вкара на АЕК, но отборът му отпадна 15 август 2019 | 22:53
Айнтрахт пожали Вадуц в реванша, но си уреди среща със Страсбург 15 август 2019 | 23:23
Марко Рус е скъсал ахилес 16 август 2019 | 11:04
Ужасна трагедия! Делегатът на мача между Аполон (Лимасол) и Аустрия (Виена) почина преди срещата 15 август 2019 | 21:19
Шюрле отново блести за Спартак (Москва) в Лига Европа 15 август 2019 | 21:34
Партизан устиска минимална загуба в Турция и стигна до плейофите 15 август 2019 | 22:16
Рейнджърс върви напред след ново шоу с Мидтиланд 15 август 2019 | 23:44
Уулвърхамптън не прости на Пюник 15 август 2019 | 23:59
Еспаньол среща Зоря след нова класика срещу Люцерн 15 август 2019 | 23:59
Арарат-Армения и Георги Пашов с историческо постижение в ЛЕ (видео) 14 август 2019 | 22:04
АЗ Алкмаар приема Мариупол в Хага след срутването на клубния стадион 12 август 2019 | 23:11
Каменюка: Чака ни труден реванш срещу ЦСКА 12 август 2019 | 11:41
Хютер похвали своите след 5:0 09 август 2019 | 08:40
Резултати от третия предварителен кръг в Лига Европа 09 август 2019 | 01:05
ЦСКА-София ще срещне очакван съперник, ако отстрани Зоря 08 август 2019 | 23:59
Айнтрахт вече чака Локо Пд или Страсбург 08 август 2019 | 23:41
Фейенорд и ПСВ са близо до плейофите 08 август 2019 | 23:38
Шюрле пропусна дузпа, но помогна за победа на Спартак (М) 08 август 2019 | 22:26