ЦСКА-София ще срещне очакван съперник, ако отстрани Зоря 08 август 2019 | 23:59
Еспаньол не даде никакъв шанс на Люцерн и разгроми швейцарския тим с 3:0 като гост в първи мач от третия квалификационен кръг на Лига Европа. Именно пбедителят от тази двойка ще е съперник на ЦСКА-София в плейофите, ако "червените" елиминират Зоря (Луганск).

Наставникът на Еспаньол Давид Гайего заложи на най-добрия си състав с ясното намерение да реши всичко още в първата среща. Разликата в класите беше ясно отчетлива и "папагалчетата" с лекота стигнаха до резултат, който на практика ги класира за следващата фаза.
В началото Люцерн стоеше равностойно, но в 28-ата минута Оскар Мелендо намери Факундо Ферейра и аржентинецът даде преднина на испанския тим. В 59-ата левият бек Дидак Вила удвои аванса на гостите, а в края се разписа и новото попълнение от Велес Сарсфийлд Матиас Варгас.

В предишния кръг Еспаньол елиминира Стярнан от Фарьорските острови с общ резултат 7:1.

Франческо Марджиотавлиза Франческо Марджиота
74' Дидак Вила  Дидак Вилажълт картон
71' Факундо Ферейра  Факундо Ферейраизлиза
Лей Ву  Лей Вувлиза
66' Адриа Педроса  Адриа Педросаизлиза
Матиас Варгас  Матиас Варгасвлиза
63' Виктор Санчес  Виктор Санчесжълт картон
Silvan Sidlerизлиза Silvan Sidler  61' Марк Рока  Марк Рокаизлиза
Ibrahima N'diayeвлиза Ibrahima N'diaye  Серхи Дардер  Серхи Дардервлиза
59' Дидак Вила  Дидак Вилагол
28' Факундо Ферейра  Факундо Ферейрагол
Blessing Elekeжълт картон Blessing Eleke  27'
14' Адриа Педроса  Адриа Педросажълт картон
Тсий Вилиам Нденгежълт картон Тсий Вилиам Нденге  12'
28'
Факундо Ферейра
59'
Дидак Вила
89'

09 август 2019 | 01:36

П︆︆ос︆︆ет︆︆ет︆︆е н︆︆а︆︆й-д︆︆о︆︆б︆︆ри︆︆я с︆︆е︆︆к︆︆с са︆︆й︆︆т за за︆︆п︆︆о︆︆з︆︆на︆︆нс︆︆тв︆︆а >︆︆>︆︆> w︆︆w︆︆w.︆︆B︆︆r︆︆e︆︆d︆︆h︆︆o︆︆t.︆︆C︆︆o︆︆m Рейтинг: 2 0

обективно (Гост) 1 отговор
09 август 2019 | 01:14

Може да им изчислите и съперниците до финала. Няма много смисъл. Може и да не съм фен на цска но ако не се стегнат в европейските мачове да извличат полза от там нищо добро не ги чака. Без прогрес в европа няма пари а без пари нищо не става. Рейтинг: 3 0