Каменюка: Чака ни труден реванш срещу ЦСКА 12 август 2019 | 11:41
Капитанът на Зоря (Луганск) Никита Каменюка очаква тежък реванш срещу ЦСКА-София в третия квалификационен кръг на Лига Европа.

Украинците имат леко предимство след равенството 1:1 на "Българска Армия" в първата среща миналия четвъртък.

"Чака ни труден мач в четвъртък. Заради такъв натоварен график се готвим на лагерите. Футболистите повече обичаме да играем, отколкото да тренираме. Ако искаме да продължаваме в същия ритъм, трябва да преодолеем ЦСКА и да се класираме в плейофите", коментира Каменюка след вчерашната победа с 3:1 над Колос като гост в първенството на Украйна.

ЦСКА

Шоу на Тони Уот и труден успех за ЦСКА-София след голов трилър на "Армията" (видео) 18 август 2019 | 19:56
ЦСКА-София няма да продава Али Соу 19 август 2019 | 17:00
Светкавичен трансфер на "Армията", ЦСКА-София подписва с нов до края на деня 19 август 2019 | 12:22
Вальо Илиев за ЦСКА-София: Като фен ми се иска по-офанзивна игра от отбора (видео) 19 август 2019 | 16:04
Виктор Скрипник: Неотсъдената дузпа и червеният картон решиха мача 16 август 2019 | 01:05
ЦСКА-София без първите двама капитани и в Украйна, Люпко отказа да говори 14 август 2019 | 10:46
ЦСКА-София продава Али Соу в четвъртък? 19 август 2019 | 15:59
Президентът на Арда: Съдията беше безобразен и към двата отбора (видео) 18 август 2019 | 21:48
Люпко: Не мога да повярвам - Малинов е маратонец 18 август 2019 | 20:06
Белчев: Ще бъде специално да се върна на "Армията" 18 август 2019 | 10:44
ЦСКА-София обръща пълно внимание към първенството 18 август 2019 | 07:18
"Ред Енимълс": Придобием ли активите, емблемата на ЦСКА няма да се ползва от други 17 август 2019 | 14:55
На "Армията" чакат офанзивен футболист утре 17 август 2019 | 10:37
Грозно! Украински хулигани атакуват с бомби, факли и камъни фенове на ЦСКА-София (видео) 16 август 2019 | 15:32
Шевченко "опустошен" след сблъсъка с ЦСКА-София 16 август 2019 | 13:28
Без нов търг за емблемата на ЦСКА - съдът: "Ред Енимълс" да плати в 7-дневен срок 16 август 2019 | 11:33